Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy átlagos pasi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:48
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
45%

Egy átlagos fiú is lehet különleges...


Átlagos magas vagyok, nem csúnya, de nem is az a tipikus lányok kedvence... Átlagos vagyok? Igen.

Állítólag szép szemem van és nagyon hosszú szempilláim. Átlagos vagyok? Nem.

Kevés előadásra járok be, minden beadandót utolsó pillanatban írok meg, nem tanulok előre... átlagos vagyok? Igen.

Tanulmányi átlagom mindig átlag fölötti. Átlagos vagyok? Nem.

Szeretem a focit, a sört, a szexet. Átlagos vagyok? Igen.

Szeretem a komolyzenét, zongorázom, gitározok, kórusban éneklek. Átlagos vagyok? Nem.

2010. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
0%
"Az igazi férfi az mindig egy picit spicces, és van egy diszkrét szarszaga" - Bohumil Hrabal
2010. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

13:52!

Teljesen igazad van!De ez is csak attól függ honnan nézzük...

2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

már nem azér de nektek mit is jelent az átlagos szó??

a matematikában az átlag is az jelenti h vannak jó pasik, rossz pasik, közepes pasik és a közepes pasit kéne igy átlagosna nevezni...

mer mi van igy a csövessekkel, a fiatal stréberekkel, és az "átlagos emberekkel"???

sztem emberből meg nem is lehet átlagot képezni

vagy aztmondod h a külseje átlagos. de mihez képest

ez teljessen relatív

a másik meg h nem a közösség mondja meg h ki az átlagos hanem te magad a saját környezetedböl ítéled meg SAJÁT szemszögödböl amit eggyesek elfelejtenek és ig ezmár nem egy egyénikérdés lett hanem egy átlagos érdés átlagos válaszokkal

2010. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!