Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl magas az önértékelésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas az önértékelésem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe sok olyan pasi tetszett meg és találtam vonzónak aki, nem érdemel meg engem, akihez én túl jó lennék. Volt már ilyen érzésetek azzal az emberrel kapcsolatban aki tetszett?
2017. jún. 12. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Aki nekem tetszik annál pont az a bajom, hogy őt találom magamhoz képest jónak.
2017. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt az alapján tudnánk megmondani, hogy ismerünk téged is, és azokat az embereket is, akikről ezt gondolod.
2017. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem és ilyen hülye gondolataim sincsenek, hogy engem, mint valami jutalmat ki kellene érdemelni vagy, hogy túl jó vagyok. Senki sem tökéletes, de ha a saját szemében a gerendát sem veszi észre akkor persze, hogy nem fogja fel.

Ezt a túl jó vagyok szöveget csak egoista férfiaktól és persze a legtöbb nőtől hallani.

2017. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem az önértékeléssel van a baj, hanem azzal, hogy magadat tárgyiasítod ezzel el. Ne érdemekre figyelj, hanem arra, hogy te mit akarsz.

30/f

2017. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze. Férfiként is így van ez, ha van egy egészséges önértékelésed, akkor egy bizonyos szint alá nem mész.


Nálam ez a mérce az intelligencia. Ha egy lány nem üt meg intellektuálisan egy általam elvárt szintet, akkor mindegy, hogy mennyire szép, nem fogok tudni vele kezdeni semmit.

2017. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak azt mutatja, hogy annyira nem lehetsz válogatós. Egyébként miből jutottál erre a következtetésre, hogy túl jó lennél nekik? Rájuk néztél és úgy gondoltad pusztán külső alapján, hogy nem vagytok egy liga? Lehet, hogy emberileg, belső tulajdonságok, intelligencia, műveltség, stb. terén viszont nagyon is a pasi oldalára billenne a mérleg.
2017. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 nagyon rossz társasag tagja tehát ő buliból nem csak piálgat hanem heti szinten mást is fogyaszt és érződik rajta, hogy függő. Az előtte levő fiú aki szintén tetszett ő pedig túl sok vasat tartott a tűzbe, állandóan a szexbe menekült. A kérdés, hogy hogyan botlok ilyen emberekbe azt nem tudom hisz mind a családom és a barátaim is normális értékrendet képviselnek
2017. jún. 12. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:

" nagyon rossz társasag tagja tehát ő buliból nem csak piálgat hanem heti szinten mást is fogyaszt és érződik rajta, hogy függő. Az előtte levő fiú aki szintén tetszett ő pedig túl sok vasat tartott a tűzbe, állandóan a szexbe menekült"

Ezeknél az embereknél nagyon sok jobb van, ennek még a te önértékelésedhez sincs köze.

Már kezdtem azt hinni, hogy egoista vagy, de őszintén, egy alkesznél vagy egy határozatlan kisfiúnál nem nehéz feljebb rakni a szintet.

2017. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Altalaban forditva erzem, ha valaki tetszik en erzem azt, hogy o tul jo hozzam. Tudom, butasag de ez van.
2017. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!