Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közel a harminchoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közel a harminchoz szakítottak a párjukkal (család tervezés előtt) azoknak még sikerülhet mással?

Figyelt kérdés
Főleg a nőkre gondolok most. Ha olyannal megy a tönkre a kapcsolat akivel szóban volt már a családtervezés, közös élet, de mégis szakítottak egymással, utána még megtalálták az igazit?

2017. jún. 13. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
40 körüli nő ismerősöm is van akinek sikerült.
2017. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rengetegen vannak egyedül a 30-as korosztályban, nyilván nem tudni, hogy sikerül-e nekik, de ők reménykednek. De törvényszerű, hogy közülük sokan már gyerek nélkül fogják leélni az életüket, ez statisztikailag így jön ki.
2017. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
1nőnek sokkal könnyebb mindig,meg 50felett is!
2017. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az összes barátnőm, akinek mára családja van, 30 felett találkozott a párjával. Én 32 vagyok, és egyedülálló, remélem nem kéne még leírnom magam, és vennem egy tucat macskát :D

Szerintem 30 alatt eleve kevesen vannak tudatában önmagukkal, én is csak mostanában tanulom elengedni az egom, hogy pl. ne menjek bele minden meddő vitába, és nem húzom fel magam fölös dolgokon. Erre meg kell érni. 25 évesen még sokkal inkább próbáltam megfelelni a másiknak, és alárendeltem magamat a másik akaratának, hogy elfogadjon. Ezt is kinőttem. Én mostanában kezdem magam igazán nőnek érezni, elfogadni magamat, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. Az meg plusz pozitívum, hogy mindenki 22-25 évesnek néz. :)

2017. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30-hoz közel a mai világban nem nagyon tervez az ember házasságot, gyereket. Inkább 35-40 közt.
2017. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Közel a 30-hoz ki kéne nőni az ilyen lányregényes ábrándokból, hogy igazi, nagy ő, a herceg fehér lovon, és hasonlók. Tedd el emlékbe, mint a húsvéti nyuszit meg a télapót.

Aztán lehet, hogy egyszerűbb lesz úgy ismerkedni, ha arra tudsz koncentrálni, hogy a pasi mennyire szimpatikus, és mennyire illetek össze.

Meg nem ártana azt is nézni, hogy ki lesz a férjed, nem csak rózsaszín ködben szervezni az esküvőt, mert a fehér ruha az álmod.


Ideje lenne felnőtt nőként viselkedni.

És akkor összejöhet egy komoly kapcsolat.

Azért senki nem akar veled összejönni, hogy valóra váltsa a te ábrándjaid!

2017. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6# Miből jött le neked az ,hogy nem kell senkinek? A kérdés az volt, hogy lehet e még igazán boldog és lehet e még teljes az élete egy saját családdal. A válasz pedig igen. Sok sikert hozzá , még semmi sincs veszve.
2017. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így szakítottam. Elég sokáig húztam a dolgot, de végül beláttam, hogy ez a legjobb megoldás.

Van egyáltalán olyan, hogy "igazi"?

Én a korábbiak után most úgy próbálok tervezni, hogy nem számítok senki másra. Nem arra fogok alapozni, hogy majd lesz valaki, aki mellettem lesz jóban-rosszban, és boldogan élünk... hanem arra, hogy csak magamra számíthatok.

Család valószínűleg már nem lesz, de lehet, hogy nem is nekem való az ilyesmi.

2017. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!