Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belefer egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefer egy kacsolatba ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Hogy ha mindkettonknek igenye van arra,hogy mas emberekkel is lefekudjon,es megbeszeljuk hogy mindkettonk kedvere kaladozhat,az mennyire elfogadhato? Szeretjuk egymast,sosem szakitanank....nagyon jol kijovunk mindenfele teren,de egy ido utan a szexualis elet kicsit ellaposodik.Igy gondoltuk hogy mindkettonk,es a kapcsolat javara is valhat ez az egesz dolog.Igy nem bantjuk meg a masikat,es nem is kell titkolonzni....
2017. jún. 13. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják nyitott kapcsolatnak.. nekem soha nem férne bele.. de nagy az isten állatkertje
2017. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nektek kell tudni. Ha nektek ez így megbeszélés után korrekt, és benne vagytok mindketten, akkor igen. Sose az legyen a mérvadó, hogy más mit gondol. Nekem pl nem férne bele egyáltalán sem a páromnak.

De vannak kapcsolatok, amik így tudnak működni.

2017. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után lapsodik el a szexuális élet?

Mi még csak 15 éve vagyunk együtt, még élvezzük egymást. Gondolom, ti már sokkal régebben együtt vagytok, ha már unjátok.

2017. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hisz manapsag mindenki azt allitja hogy az ember nem monogan,hogy egy ember mellet elje le az eletet :)
2017. jún. 13. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel azok legitimaljak a tetteiket, akik azt hiszik, hogy a huseg valami magasabb rendu ero, ami nem mindenkinek adatik meg, illetve, azt hiszik, hogy, aki nem csal, meg fekszik ossze mindenkivel, az csak azert nem mer' hat nyilvan nincs ra lehetosege. Es nekik van, es ezert total legitimen mennek a farkuk meg a pic-sajuk utan, mint a parzo allatok.

Szerencsere az emberek tobbsege ennel picit tobbre tartja magat.

2017. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De nem vagyok elfajzott fanatikus, én el tudom fogadni, ha valakinek belefér. Mondjuk még soha nem láttam rá példát, mármint működőképest, általában csak olyan nyitott kapcsolatokról hallottam, ahol a lány belement, hogy a srác boldog legyen. És a legtöbb esetben szakítás volt a vége.
2017. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha erre mindkettőtök rábólint, akkor nyilván belefér. Mindenesetre olyanokkal kalandozzatok, aki nem monogám gondolkodású.

30/f

2017. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Egy párkapcsolatban minden elfogadható, amit a két fél közös megegyezés alapján annak tart. Felesleges itt megkérdezni, ez kizárólag rajtatok múlik.
2017. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő
2017. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgysem kürtölitek világgá. Akkor meg tényleg csak rajtatok múlik.

Én a fertőzésektől tartanék azért.

2017. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!