Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Belefér? Vagy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Belefér? Vagy ti hogyan állnátok a helyzethez? 23n

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Spontán dolog volt. Kiírtam poénból/unalomból, hogy van-e valakinek kedve beszélgetni.


Nehezen indult, zárkózott típus. Aztán egyre jobban megnyílt, nagyon szimpatikusnak találtam a szélyiségét, illetve az értékrendünk is passzol. Jókat szórakoztunk, míg nem feljöttek a párkapcsolati témák... Kiderült, hogy van valakije. Ilyen együtt vannak, de nem is kapcsolat. Ennyit mondott, én pedig meglepődtem, kissé csalódott is lettem, úgyhogy másról kezdtem el beszélni. Észrevette a srác is, hogy kellemetlen nekem.


Nem beszéltünk semmi erotikus, vagy hasonló dolgokról. Pont emiatt is tetszett meg, hogy nem tér a 'lényegre', enélkül is eltud velem hosszasan beszélgetni velem/egy lánnyal. Inkább úgy beszélgettünk, mint két ember, aki megérti egymást. Kis Persze aranyosan, nem steril stílusban. Meg poénkodtunk, szívtuk egymás vérét.


Szerintetek ilyenkor mi van? Ez belefér? Barátkoznak minősül? Kérdezzek rá a kapcsolatára?


2016. okt. 29. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*személyiségét /bocsi
2016. okt. 29. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér. Rákérdeztél, megmondta. Ha tudod tartani ezt a távolságot, barátok maradhattok.
2016. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez így mindkettőtöknek megfelel, miért is ne?Bár egy idő után ez úgyis eldől,hogy van-e értelme, hiszen az online kapcsolatok nemigazán hosszútávúak a maguk formájában. Ha továbbviszitek, találkoztok lehet,hogy nem marad a barátság szintjén. Ha nem viszitek tovább és nem találkoztok- akkor el fog ülni a dolog, egy idő után nem lesz miről beszélgetnetek/írnotok.
2016. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy az előfordulhatna, hogy nincs miről írni. inkább az a lelombozó szerintem, ha az egyik fél egyértelművé teszi, hogy ez nem lesz több soha csak ennyi. mert neki kell egy kis plusz izgalom, de ennyi és nem több. legalábbis nekem ez volt a nehéz. ezért nem írtam egy pontot túl, hasonló helyzetben. akkor működhetne, ha neked is lenne valakid, ami mellett kell még valami kicsi emberi szál valakivel.
2016. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs semmi, hisz legalább 5 éves kapcsolat, ha nem is a legjobb. Egyszerűen nehéz dió a srác. Zárkózott, mint én, keveset beszél, mint én, most mégis órákat tudunk csevegni, olykor semmiségekről. De zavar, hogy nem szingli. Nem amiatt, mert én akarok tőle valamit, hanem maga a helyzet miatt. Jó, attól, hogy van az embernek párja, még kommunikál másokkal, elég 'érdekes' is lenne, ha csak a párunkkal beszélgetnénk. Csak sajnos van negatív tapasztalatom, mikor a srác "csak barátkozás" jelige alatt, nem éppen csupán azt akart. Nem is egy ilyenbe botlottam.


És ilyenkor hagyjam, hogy ő írjon, ha beszélni akar, én viszont ne írjak, ugye?

2016. okt. 29. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

milyenkor? :D


láttátok már amúgy egymás fejét?


és nem lehet, hogy nem zárkózott vagy, hanem csak kicsit, hogy is mondjam, túlságosan szabálykövető, konformista? :D

2016. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, persze, már láttuk egymást. :D


Hmm..de, jól látod. Nagyon is az vagyok. :D

2016. okt. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!