Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyivel idősebb pasas tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel idősebb pasas tetszik? Megzakkantam?

Figyelt kérdés

27 vagyok, férjem van, akit szeretek és eszem ágában sem lenne megcsalni, vagy elhagyni. Régóta együtt vagyunk, hazudnék ha azt mondanám, hogy soha nem voltak megingások, vagy fellángolások más iránt, ami legalább olyan gyorsan ment, mint ahogy jött. Mindenesetre mindig kitartottam a párom mellett, akármilyen hangosan is duruzsolt a kisördög a fülembe. (Tudom, most ez így elég gázul hangzik, de tegye a szívére mindenki a kezét mielőtt vádaskodik.)


A napokban volt egy három napos céges utunk. Az kollégámmal utaztam, aki egyébként felettesem is közvetve. Laza, jó fej, jót beszélgettünk, elhülyültünk és igen, éreztem, hogy bejövök neki, bár ebben még nincs semmi. Egyszercsak átkattant valami az agyamban és kezdtek jól esni a gesztusai. Megdobbant a szívem, ugyanakkor ha arra gondolok, hogy hozzámér, az baromira nem tetszene... Mi a fene ez? Túlélem persze, túlteszem magamat ezen is viszonylag gyorsan, de egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy mi vonz egy nálam kb. 25 évvel idősebb pasasban?



2017. jún. 13. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

előző: ha egy házasságban egy nő nem érzi/érezheti magát igazi nőnek, ott a hűség elég ingatag...

És nem vagyok meggyőződve arról, hogy mindig a nőt kell elítélni.

(ide vezethet a "szüzen megyek férjhez, mert annyira erkölcsös vagyok" című fejezet; nincs alkalom sem a szex, sem az adott kedves megítélésére)

2017. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Attól, hogy valaki nem érzi férfinak vagy nőnek vagy jól magát a kapcsolatában arra nem megoldás és nem alternatíva az, ha mással megdugatja/megdugatná magát vagy éppen ő akar megdugni valakit. Ha nem jó valami a kapcsolatban akkor javítani kell, ha nem megy akkor meg szakítani. De nem más farka vagy puncija után sóvárogni.
2017. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12-es: ezt meg hol tanították neked?

Kérd vissza a tandíjat, mert igen átvágtak téged...

2017. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat. Kapcsolaton belüli gondokra tökéletes megoldást nyújt megdugni mást vagy megdugatni magad mással.

Az eredményességről érdemes kikérni a férj vagy feleség gondolatait is.

2017. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hogy is gondoltam, hogy esetleg értelmes eszmecsere indulhatna itt bármiről... Szeretem, hogy ezen az oldalon mindig csak tökéletes erkölcsi és bármilyen más életű megmondó/hang emberek vannak, akik az internet mögé bújva osztják az észt.

Abban a világban élünk, amikor már nem 21-2 évesen kezdi az ember a szerelmi és szexuális életet, tehát azt mondhatom, hogy kiéltem magam és rengeteget okultam a saját hibáimból, illetve máséból is a párom előtt. Igen, volt olyan, hogy egy kapcsolatot megcsalással zártam le és engem is csaltak meg, éppen ezért gondolom azt, hogy ez AGYBAN dől el elsődlegesen, mert olyan nincs, hogy az évek során soha ne üsse fel a fejét a kísértés. Én eldöntöttem, hogy hűséges maradok és kész. Az voltam a férjemhez mindig is és az is leszek. Ha baromi nehéz ezt valakinek elhinni, akkor is. Ez az én döntésem és nem köpöm szembe saját magam!

Mellesleg megjegyzem természetesen nem osztom meg vele az ilyen jellegű érzéseimet, ugyanakkor én elég laza vagyok és neki is elmondtam már nagyon nagyon régen, hogy nem hiszek a sírig tartó szerelemben kikacsintgatások nélkül. Természetesen mindketten azon vagyunk, hogy ne legyen, de ha felüti a fejét is tudni kell kezelni és megoldani. Valószínű egy röpke félrelépését simán megbocsátanék ha lebukna és döntenem kéne hogyan tovább, pontosan azért, mert tudom, hogy a legjobbnak tűnő, sok évtizede működő házasságokban is vannak botlások. (Tisztelet a nagyon nagyon ritka kivételnek.) Ugyanígy elmondtam neki azt is, hogy belefér, ha elkalandozik kicsit gondolatban más irányába, ezzel kapcsolatban csak két kérésem van: 1. ne tudjak róla, 2. dolgozzon ellene, ha már a feljebb való és a szeretteink előtt kimondta nekem az igent.

Pontosan azt teszem, amit tőle elvárok. Nem kell minden gondolatomat tudnia, ugyanakkor nem lépek félre és dolgozok a kísértés ellen...


A p*ncizós kommenteket sem értem, mert le is írtam, hogy nem szimpi gondolat az, hogy hozzámérjen.


Igazából nem is értem mire számítottam. Őszinte tapasztalat cserére, egy-két jó beszélgetésre, eszme cserére a témával kapcsolatban, dehát... ismét kiderült, hogy normális hozzáállásra és hozzászólásra itt nem igen kell számolni, csak sz*rdobálásra. :)

2017. jún. 14. 17:46
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

#15: Ne nevezd működő kapcsolatnak azt,ahol az egyik fél vagy a másik is kikacsintgat.

Hidd el,több kivétel van,mint gondolod. NEKED és még bizonyos mennyiségű embernek elfogadott egy félre lépés,de egyébként Nem.

A párkapcsolat kettő!!!!emberről szól és nem egy pár emberről.

2017. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rendben! Én elfogadom a véleményedet és csak bízni tudok abban, hogy lesz alkalmunk 50 év múlva visszatérni a témára. :)
2017. jún. 14. 18:44
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Mi ez az internet mögé bújós észosztás dumád? Mit vártál, hogy majd felkereslek és elbeszélgetünk egy kávé mellett és hátha én is kísértésbe ejtelek? Bocsánat, hogy nem tudok egyetérteni a megcsalásról és kikacsintgatásról alkotott ideáljaiddal. Soha nem csaltam meg egyetlen nőt sem és nem is akarok. Kapcsolatra is olyat keresek aki elég lesz addig amíg vele vagyok. És, ha találok valakit akit el is akarok venni feleségül akkor meg a kikacsintás gondolatával is felhagyok.

Sajnos az a gond, hogy hiába gondolom én ezt így addig amíg a magadfajta gondolkodású nőkbe is megeshet, hogy belebotlok.

Fantasztikus nő és feleség lehetsz. Szerencsére téged már elvettek és nem én voltam az.


Apropó, internet mögé bújt észosztás és szhardobálás. Ki a tököm írta ki ezt a kérdést az internetre? És miért nem a valóságban a férjének meséli ezt?


Sok boldogságot nektek!

2017. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Közted és köztem csak annyi a különbség, hogy én nem ítéllek el, amiért neked más a véleményed a jövőre és a párkapcsolataidra tekintve.

Nem árultam zsákba macskát, az elején elmondtam a páromnak a "kitekintgetésekről" a véleményemet, ahogy azt is, hogy egyetlen egyszer csaltam meg valakit, azt is őszintén beismertem azonnal és ki is léptem abból a kapcsolatból, mert már régen halálra volt ítélve. Nem így kellett volna lezárni, nem érdemelte meg, de a hibáiból tanul az ember. Még sosem lépett félre a férjem és mint említettem én sem. A kísértés ott van és ott is lesz nálam is és biztos vagyok benne, hogy alkalmanként nála is, ráérzek. Érzem és mindent megteszek, hogy eszébe juttassam miért köteleződött el mellettem. Ami dönt az a tudat és itt lép életbe a tükörképem, aminek nem néznék a szemébe, ha valaha is félre lépnék. Ennyi. Azért van az embernek agya és nem csak lelke, hogy tudja használni.

Nem szeretem, ha megpróbálják előrevetíteni mit fogok csinálni és mi lesz a házasságunk jövője. Feltettem egy kérdést, amiről azt gondolom, hogy kulturált emberek értelmesen tudnak beszélgetni az interneten. Viszont e mögé bújva marha könnyű okosnak lenni és megmondani frankót fennhangon. Nem veszem fel, csupán ilyenkor mindig meginog az emberiségbe vetett hitem, hogy ismeretlenül is átsegíthetjük egymást a "nehezebb időkön". Sajnálom, hogy ez az oldal nagyon nagyon régóta nem erről szól. Régen azért nem sugárzott minden hozzászólásból az ítélkezés és a rossz indulat ebben a topikban (valamint az elődjében).

Mindenesetre kívánom itt minden válaszolónak, hogy találja meg élete párját, soha egy pillanatra se bizonytalanodjon el és soha ne legyen szüksége arra, hogy komoly segítségkérő kérdést kelljen ide kiírnia, mert ha a válaszolókon múlik eret is vághat (és ezt most kollektívan az egész gyakorira értem, nem erre a kérdésre). Ezennel ezt a témát befejeztem, köszönöm több választ nem kérek!

2017. jún. 14. 21:08
 20/21 anonim ***** válasza:
35%

"csupán ilyenkor mindig meginog az emberiségbe vetett hitem"


Ezzel a mondatrésszel én is tökéletesen egyetértek. Leegyszerűsítve bennem is hasonló gondolatok ébrednek miközben hasonló kérdéseket és szituációkat olvasok.

2017. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!