Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hetero lány fiús oké,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hetero lány fiús oké, de ha egy hetero fiú lányos az nem oké?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 15:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez miért van így? Én szeretem a nőies dolgokat, de mégsem vagyok meleg :D
2017. jún. 14. 15:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan azon, hogy szereted a nőies dolgokat? Konkrétan mik azok?
2017. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Mert a nőknek jól áll egy ing egy tangával, egy pasinak nem áll jól a cicagatya egy toppal :/ ez van teso ✋

21/l

2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pl szerettem Barbie-zni, meg ülve WC-zek mindig, és keresztbe teszem a lábam, az utóbbival le is szóltak, hogy úgy ülők, mint egy csaj, de persze nem a sminkekre gondolok :D
2017. jún. 14. 15:23
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez a gender-kurzus legfőbb tanítása. Nincs valós különbség, csak társadalmi beágyazottság, elfogadottság és elvárás.
2017. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Mert a fiúk magjából lesz a nőnek gyereke. Egy srác csinálhat gyereket ezer nőnek is, de egy nőnek nem lehet az élete folyamán ezer férfitól gyereke.


Ezért a nők normálisabban válogatnak, mint a férfiak. Az ilyen bu zis fiúk iránt pl a legtöbb lány nem érdeklődik, mert félnek tudat alatt attól, hogy olyan szerencsétlen gyerekekük lenne veled, mint amilyen te magad is vagy.


Csak így kezdetnek... De rólad is kb könyvet lehetne írni a miértekről.

Nem ez az odal az, ahol teljes válaszokat kaphatsz, mert csak arról amit felvetettél, sok-sok órákat lehetne beszélni személyesen is vagy könyvtárakat írni.


23/f, biszex

2017. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyre jobban utálom az embereket, amióta GYK vagyok :D
2017. jún. 14. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Pedig egy testhez álló rucira úgy felvennék egy piros bugyit én is :.(

30/f

2017. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

A férfiak nem szeretik, ha egy heteró lány fiús, a nők pedig nem szeretik ha egy heteró fiú lányos, mivel az alapgondolkodásban a nő szemében a férfi az férfi, a férfi szemében a nő meg nő... :)

Nem bántásként írtam, lehet leszavazgatni, de az univerzum is így talált ki minket.

132/Goauld

2017. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az ÉRTELMES választ :)


A biszexnek irtam, amit :D

2017. jún. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!