Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ezzel a kapcsolattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt velem,de mióta elkezdtem 3 műszakban dolgozni majdnem 1 éve,olyan lettem mint egy robot,se energiám,se időm nem volt gondolkozni,próbáltam túlélni a napokat,a jövőn gondolkoztam,közben meg elfelejtettem a legfontosabb dolgot,hogy mit csináljak a kapcsolatommal.És nagyon sok negatívumot törölt az agyam.Viszont néha van azért szabadnapom,elkezdek az egészen gondolkozni,és nem értem miért is vagyunk még együtt.Jelenleg azok az esetek jutottak eszembe,amikor volt egy időszak mikor nem volt munkám,és minden naposan kaptam az ívet milyen semmirekellő vagyok,nagyon sokszor aludtam az utcán mert kizárt,vagy a konyhában földön,vagy a másik szobában,mások előtt megalázott.Nem értem hogy miért vagyok még vele,hiába rendeződött valamennyire köztünk a dolog,ezeket nem hiszem hogy el kellene felejtenem.El lehet ezt söpörni a szőnyeg alá,vagy ha bármilyen furcsa is,nem akkor szakítottam,jobb ha most teszem meg ? Mit lehet várni olyantól aki szapult 2 éven keresztül,most meg állítja hogy marhára szeret ?
2017. jún. 14. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Sose a szavaknak higgy! Mindig a tetteknek!
2017. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!