Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt egyesek, hogy az a férfi, akinek nem felel meg a barátzóna, csak meg akarta dugni a nőt?

Figyelt kérdés
Én már kerültem barátzónába, és nem, egyáltalán nem az fájt a legjobban, hogy akkor nem dughatom meg őt, hanem az, hogy szerelmes voltam belé, szerettem volna rámosolyogni, átölelni, megcsókolni, közös jövőt tervezni satöbbi, ám a barátzóna azt jelentette, hogy minderről le kell mondanom.

2017. jún. 14. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs is barátzóna igazából.

Legfeljebb "néha hozzád szólok (vagyis inkább "válaszolok pár szóval, ha írsz") mert nem akarlak megbántani, hiszen kedves voltál velem, de amúgy leszarlak" zóna van.

2017. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezt az éretlen nők gondolják így, akik még úgymond nem kellettek igazán egy férfinak csak szexre.


De amit mondasz az sajnos igaz, az sok emberrel előfordul, hogy nem lehet együtt azzal akire mindennél jobban vágyik.


Ez igaz fordított esetben is.

2017. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ez igaz fordított esetben is."


Persze. Az ritkábban fordul elő, de fordított esetben is így gondolom.

2017. jún. 14. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is hülyeség ez a barátzóna. Ha elutasított, de továbbra is azt akarja, hogy a "barátja" legyél, onnantól egy oldalú a dolog, csak kihasználja, hogy szerelmes vagy belé és bármit megtehet veled. Ha visszautasít egy lány, az a legjobb, ha végleg ott hagyod és többé nem próbálsz meg közeledni felé.
2017. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Mert gyávák, vagy érzelmi sérültek, határozatlanok, férfiatlanok, azaz a férfiak 90%-a. Olyanok, akik megelégszenek kevesebbel is, mint amit valójában akarnak, akik átverik magukat, vagy esetleg hagyják, hogy kihasználja a másik. Félelmekkel teli férfinemű hímek.


33F

2017. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Egy barát nem ölelget meg csókolgat!

Aki haver (férfi-nő) max megisznak egy kávét együtt ,dumálnak testi kontakt nélkül .


Van egy tag aki azt akarja bemagyarázni,hogy az jó "lenne" ha házasként ilyen ölelkezős lelkizős bújós barátok lennénk...

-mert a többi nővel ő ilyen.


Hát én meg úgy gondolom ,hogy ezzel bazira felszarvaznám a férjem meg lealáznám.

Meg az ő nejének sem tenne jót.


Tehát barát zónában nem nyalakszunk,meg nem tündibündi romantikázunk meg jópofizunk!

2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Barátzóna, ja! Köcsög az. Nem barát.. 42 vagyok már tudom mitől döglik a légy, higgyétek el...az olyan nem érdemel semmit mire kéne a másik , szexre ott a bal kezem, ..ha nem szerethetem, nem bújhatok hozzá, nem érezhetem hogy van mellettem valaki ebben a szaros életben.

Barátzóna..idióta amcsi b--szós filmekben bizti van, de a valóság más!! akinek meg ez az igényszintje..: ha valaki ku...vának áll nem sírjon ha ..dugják..van egy mondás..

Minden másra ott a mászterkárd :D

2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek elég nagy része könnyen általánosít felületes tapasztalatok alapján, és könnyedén ítélkezik. Ez van. Ha nem tetszik, sajnos másik emberiséget kell keresni, ezt még nem sikerült megjavítani.
2017. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehetne nem rébuszokban elmesélni..:D
2017. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!