Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek valahogy sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek valahogy sikerült megszelídíteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Aki kezdetben elég komolytalan volt, de később komolyabbá vált és emiatt felnéz rátok.
2017. jún. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz volt betörni mert nagyon vad volt. sokszor csak az almát meg a répát fogadta el, a széna meg a nővények noss nagyon válogatós volt...aztán sokat simogattam, megszokott és lehiggadt majd megengedte, hogy felüljek a hátára és én meg mondtam, hogy gyí gyí és úgy szaladt mint akit puskából kilőttek.


Azóta olyan mint egy kezesbárány.

2017. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kell mint a lovakat: répát kell nekik adni attól lenyugszanak ;)
2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Jól meglovagoltam hátulról:)
2017. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárány vagy ló, döntsük már el.
2017. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!