Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, mi lehet velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mi lehet velem ennyire a baja, mi ösztönöz ilyen viselkedésre egy 22 éves embert?

Figyelt kérdés
Van egy srác,2 ès fél éve kavartunk egyszer. Én szerelmes voltam belé,ez tény. Amit tudott is és ennek ellenére játszott velem. Naiv voltam én is és kislány nagyon. A mostani barátnője utàl,ez miatt,pedig jóval előtte történtek a dolgok. Na és amit nem értek az pedig az,hogy most,2,5 év után miért tesz olyanokat a srác,hogy ha véletlen egy társaságba kerülünk,azonnal elmegy a helyszínről..megjegyzem,ez most fordult elő talán előszőr,hogy egy társaságba és teljesen véletlenül. tudja jól,hogy 1 éve kapcsolatban élek és semmit nem akarok tőle. Ő mégis rühell engem. Nem érzek semmit iránta,csak NEM ÉRTEM.

2017. jún. 14. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor ne foglalkozz vele, ha utál téged akkor az az ő baja, nem a tiéd. Ha még mindig foglalkoztat, az a baj, hogy nekiállsz belelátni dolgokat, * meglátott, és nem bírta elviselni, hogy mással vagyok*, vagy ilyenek, és csak magadnak csinálod a bajt. Jobb békén hagyni a dolgot, aztán lehet, hogy egyszer akár barátok is lehettek, vagy teljesen közömbösek lesztek egymásnak majd.
2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van nője tehát arra nem gondolnék,hogy izé..
2017. jún. 14. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!