Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban mi lehet az oka, hogy amikor már össze-vissza keresztbe-hosszába szétszexeltük egymást hónapok óta akkor még mindig azt mondja a srác hogy megakar tartani és nem akar szünetet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 23:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
he???
2017. jún. 15. 10:59
 32/51 A kérdező kommentje:
Hú szerintem a gyakorit inkább hanyagolom a jövőben, mert az itt írkálgatók többségével nem vagyunk ugyanazon a szellemi szinten..az én gondolkodásom komplexebb sorry. A világnézetem meg nagyobb terjedelmű. Tehát bye--bye
2017. jún. 15. 11:02
 33/51 anonim ***** válasza:
Rendben! Szia!
2017. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
A "Mindenki hulye, csak te vagy helikopter" - tipikus esete :D.
2017. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
81%

'hasznalni valakit' jesszus... szamodra mik az emberek? wcpapirok? Fajdalmasan butan gondolkodsz es buszkelkedsz azzal hogy erkolcsileg egy nulla vagy. Taps. Szeretkezz ne haboruzz jaaa...csak azt felejted el hogy te nem szeretkezel, teged dugnak. Szeretkezni azok szoktak akik szeretik egymast.

Egyebkent senki sem irigysegbol mondja amit mond, egyszeruen irritalo hogy normalisnak es vaganynak probalsz beallitani valamit amit inkabb szegyellned kene. De gondolom en vagyok a begyoposodott.

2017. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Komplex gondolkodás meg minden, de azért kiírsz egy kérdést ami nem is igazán kérdés, majd a válaszolóknak teszed az agyad. Hát tényleg nem vagyunk egy szinten, csak éppen a hiteddel ellentétben nem te vagy magasabb szinten. Tényleg lett szexkapcsolatból párkapcsolat, tudok ilyenről ismerősi körben. Viszont elég ritka és többnyire a csajok esnek pofára akik mindenfélét beleképzelnek apróságokba. Mire lennénk féltékenyek? Nekem is volt szexkapcsolatom, jó volt, de azért nem egy nagy dolog. Nem olyan ami miatt féltékeny lennék bárkire is. Nem kell ehhez nagykanállal falni az életet, komplex kiterjedt világnézet meg hasonlók.

Van szexuális vonzalom, de kapcsolatra nem kell a másik és ennyi. Nem tartom lenézendőnek de nem is olyan amire nagyon fel kéne vágni. Mintha egy nagypofájú tini menőzne csak, hogy ő milyen felnőttes amiért szexkapcsolata van aztán titkon már az esküvőt tervezi.

2017. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

A belinkelt másik kérdés után akkor én adok egy komplex választ: ( ha már ez kérted) :)


Tehát az a baja, hogy nem udvarolgat neki a srác, meg már inkább hanyagolja, nem keresi és foglalkozik vele annyit, mint ő.

Kezdett beleszeretni, és persze így szarul érzi magát, mert elvárná, hogy a másik is annyit foglalkozzon vele.



A nagy büdös helyzet viszont az, hogy a srác nem akar többet, mert akkor igenis kimutatná az érzéseit és észre vennéd, ha úgy tekintene rád. De nem tekint. mert akkor keresne, és érzékeltetné veled kommunikációban, ölelésekkel, mindenhogyan. Ellenben inkább tesz rád.


Másrészt meg minek udvaroljon körbe már?.. :) Itt te gondolkodsz bután, még ha szar is beismerni.

2017. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a másik kérdés, Ember! Ti kééészen vagytok. És igen, simogatjuk, cirógatjuk és csókoljuk egymást. Ez szeretkezés.
2017. jún. 15. 19:47
 39/51 anonim ***** válasza:

Miféle komplex gondolkodásról beszélsz? :D Ott tartasz., hogy szétkuratod magad egy szexkapcsolatban, ahelyett, hogy párt keresnél.

Komplex gondolkodás.

2017. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
A pár is szétk*rna drága😂😂 Vagy szerinted azzal nincs szex? Ne aggódj, szűk vagyok még mindig ;) A szülés az ami szétrondítja a pu*cit, nem a sok szex. Különböző tárgyakat meg nem dugdosunk fel. Hogy én meg keresek-e párt magamnak vagy nagymami koromig szexkapcsolatban élek az egyedül rám tartozik. Mindenki magánügye és erkölcshöz ennek semmi köze.
2017. jún. 15. 20:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!