Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatban mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban mi lehet az oka, hogy amikor már össze-vissza keresztbe-hosszába szétszexeltük egymást hónapok óta akkor még mindig azt mondja a srác hogy megakar tartani és nem akar szünetet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 23:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Milyen perverzióját??? Semmi perverzet nem csináltunk, még én vagyok az akinek nagyobbak az igényei!😂 Szerencsétlent még álmából is, ha nekem több menet kell. Mi ez a féltékenységi roham itt a gyk-n ha egy nő jól érzi magát egy szexpartnerrel?? Vagy mi ez a kőkorszaki begyepesedett felfogás hogy a nő ki van használva?? Én is használom őt, KÖLCSÖNÖS!!!
2017. jún. 15. 09:11
 22/51 anonim ***** válasza:
Ertem en, hogy ezt akarod, de a poziciodra keves ertekes no lenne feltekeny. Ahogyan azt is ertem, hogy azt varod, hogy azt mondjuk, hogy azert nem akar se szunetet, se veget vetni ennek, mert szerelmes lett beled, ugy ahogyan te obele, de ez sincs igy sajnos. Ebredj fel picit :(.
2017. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Ez csak a kérdésed (ezek szerint) félreérthetősége miatt van. Nagyon megtévesztő az, ahogyan a kérdést kitetted. Egy az, hogy azonnal olyan érzést kelt, mintha te többet akarnál, és egy reménykedő kislány szavai lennének, és mivel mi tudjuk miről szól egy ilyen kapcsolat, azonnal beindul a válaszolókban a gondolat, hogy "szegény, hogy bízik benne, de egyértelmű, hogy a férfi mit akar".

Ha például így írtad volna: ha mind a ketten jól érezzük magunk egy szexkapcsolatban, normális, hogy egyikőnk sem akar szünetet és folytatni akarjuk? Na erre tuti nem azok a válaszok érkeztek volna, mint így, a te kérdésedre. Ezért meg csak ne mi legyünk már a maradiak. Sz*rul fogalmaztál. Ennek nem tudjuk mi az oka. Az hogy valóban úgy érzel, mint írtam és gondoljuk (csak nem akarod bevallani nekünk/magadnak) és azt vártad, hogy azt írjuk "azért mert biztosan szeret", vagy mert egyszerűen nem tudsz fogalmazni. Ezt döntsd el te!

2017. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
"Értékes nő", "pozíció".. Ezek a szavak édes Istenem:/ Túlmisztifikálod. Ez nem pozíció, sem rang se semmi. És hogy ki és miért értékes azt nem ez dönti el. Itt csupán hús vér EMBEREK vannak, akik szimpatizálnak egymással, vonzódnak egymáshoz, jól érzik magukat egymással. Élvezik az életet. Szeretkezz, ne háborúzz ;)
2017. jún. 15. 10:38
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire tudod, hogy milyen szuper köztetek minden, akkor mi a kérdés? Szeret veled d*gni, te szeretsz vele. Akkor miért hagynátok abba?
2017. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
23: De könyörgöm, alakult már szexkapcsolatból szerelem meg komoly kapcsolat, tehát nem lenne egyedi eset. A kérdést meg kiírtam, mert kedvem volt hozzá. Hogy én hogy állnék hozzá ha többet akarna magam sem tudom bizonyos dolgok miatt. Szóval ezek nem okyan egyszerű dolgok. Persze aki az életét csak alacsony hőfokon éli és sok szituációt kerül annak nem lesznek ilyen problémái. Mindenkinek a maga dolga. A saját nemiszervével mindenki szabadon rendelkezik, másnak beleszólása nincs. Én nagy kanállal eszem a habostortát és szeretek magas hőfokon égni, szenvedélyes vagyok. Vannak is ezáltal olyan élményeim amik legszebb pillanatai az életemnek és nem adnám semmiért sem.
2017. jún. 15. 10:44
 27/51 anonim ***** válasza:
Akkor végül is megkaptad a válaszodat a kérdésedre?
2017. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Na szépen lassan csak kibukik, hogy itt valaki titkon többre vágyik :D És így látod már, hogy a sajnálkozó/kihasználós kommentek miért jöttek?
2017. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy akkor mi a kerdes, ha minden ennyire fas-za :D.
2017. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere.. - de itt ennek a magas hofokon habzsolo kerdeznonek a masik kerdese is :D.
2017. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!