Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban vagy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagy egyedül könnyebb normálisabb gazdasági életet létrehozni?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy akik boldog párkapcsolatban élnek jobban megy nekik anyagilag, és ketten teremtették meg, míg aki egyedül van általában egyik napról a másikra él és alig tud félre tenni. Van alapja annak, hogy a két ember szeretete kihat a jobb gazdaságukra is?
2017. jún. 20. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó párkapcsolat> egyedül> rossz párkapcsolat
2017. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Osztom első véleményét.

Ha jó a kapcsolat és megvannak a közös célok, akkor együtt könnyebb.

De ha rossz a kapcsolat, tehát egyik érzelmileg vagy anyagilag felzabál akkor egyedül is többre mész, a párod inkább lehúz a mélybe. És akkor is hátrány, ha nincsenek meg a közös célok, hiába minden más harmónia.

2017. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a kettesnek. Attól függ, ki van melletted. A férjem ügyes, szorgalmas, ambiciózus ember. De a volt felesége folyton lehúzta. Nem csak nem tett semmit a boldogulásukért, de még a férjét is folyton kritizálta, ne vágj bele, nem fog sikerülni, nem lesz az jó, maradj csak a biztos munkahelyeden. Mikor elvált, majd később mi összejöttünk, pár év alatt közösen többet értünk el, mint ők sok év alatt.
2017. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit keres az ember és milyen a pénzhez való hozzáállása.


Nyilván vannak olyan dolgok, amiket sokkal könnyebb ketten összehozni (feltételezve, hogy nem Vajna Timike jellegű sztoriról van szó, hanem mint a legtöbb pár Mo.-n, mindkettő dolgozik):

- rezsi, bérleti díj ilyeneket akkor is ki kell fizetni, ha vki egyedül lakik... ketten meg feleződik, vagy legalábbis arányosan tagolódik

- kaja sem sokkal több két főre, gyakran nagyobb kiszerelést akcióban veszel meg kajából, tisztítószerből

2017. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azóta vittem valamire, mióta egyedül vagyok.

F.

2017. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a környezetemben azt tapasztalom, hogy azok viszik valamire, akik párkapcsolatban élnek. Az a vicces, hogy akkor is, hogy ha az egyik fél még csak nem is keres olyan kiemelkedően jól, akár közmunkán van.


21/L

2017. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Én is csak ezt tapasztalom. Nem találok senkit se és úgy érzem alig haladok előre, nincs sok célom. Tudom, hogyha lenne egy párkapcsolatom, akkor sokkalta előrébb lennék, talán a családalapításon is gondolkoznék. De mivel még nincs senkim el se tudnék képzelni gyereket magam mellé.
2017. jún. 20. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan nyilvánvaló, hogy nem is értem, mi a kérdés. Persze feltételezve azt, hogy a pár tagjainak a pénzügyi kultúrája hasonló.
2017. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mezőgazdász vagyok! Vidéken az emberek egy része próbál gazdálkodni. Nem mindeggy, hogy a párja támogatja és mennek elöre anyagilag esetleg besegít neki! Ellenzi és keresztbe tesz neki. Pl a férfi is nö is dolgozik valahol, hazajönnek a férfi csinálná a hasznot de a nö csak mükörmeit félti, meg büdös neki a munka akkor nem fognak úgy előrehaladni....

Másik dolog, van egy háznak állandó költsége: általányok, net havidíj, biztosítás,akkor egy autónak is biztosítás, szervízköltség....ami 1 emberre is annyi mint kettöre tehát ebböl a szempontból is. Gazdaságos egy párkapcsolat. Aztán ha ügyes emberek kiegészítik egymást nem kell szerelöt, varrónöt hívni!

2017. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!