Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam, hogyan tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel kezdtek alakulni a dolgok, minden este beszéltünk telefonon , eljártunk együtt minden héten.

Neki közbejött egy haláleset (az anyukája). Mondta,hogy időre van szüksége, várjak , de nem akar magához láncolni ezért.

Én ,-a hülye- pedig folyamatosan kerestem, ugyanúgy elhívtam ,ahogy eddig jártunk. Szemrehányásokat tettem,hogy miért nem találkozunk amnyit stb. Pedig együtt sem voltunk. Közben nekem is egy szemvedés volt a vizsgaidőszak,tele stresszel. Gondolom az csak dokozta a feszültségeket.

Nem hagytam élni szeremcsétlent.

Amúgy is tudni kell a srácról,hogy nemi nagyon fontoa a szabadsága.

Szóval egyre ritkábban keresett,mert én állandóan számon kértem,míg ő az apjának próbált segíteni,ém azt hittem valaki mással vam és engem csak felültet. Hatalmas féltékenységi rohamokat produkáltam,miközben együtt sem voltunk.

Aztán kb 1 hónapja nem ír vissza,nem veszi fel a telefont.

Belátom,ellüldöztem,még mielőtt bármi is történhetett volna.

Hogyan csinálhatnám vissza?:(

Arra gondoltam,hogy most nem keresem. Már egy hete...

Főleg azoknak a srácoknak a véleménye érdekelne,akiknek szintén fontos a szabadság. Pl nálatok mivel lehetne újra visszanyerni a bizalmat?

22N



2017. jún. 22. 22:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,telefonról írok
2017. jún. 22. 22:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ,keress mást azzal!!
2017. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia,


Ez a vonat sajnos elment. Amit tehetsz, hogy átgondolod alaposan a dolgaidat és tanulsz belőlük, hogy legközelebb okosabb legyél. Esetleg ha nem tiltott le még, leírhatod neki őszintén, hogy nagyon sajnálod, de zaklatni ne zaklasd többet. Ha akar, megkeres.

2017. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Szedd össze a gondolataidat és írj egy hosszú levelet neki. De utána ne keresd, hagyd békén. Ha fontos vagy neki, fel fog keresni idővel.
2017. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most aztán tényleg hagyd!
2017. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy hagyom. De van rá valami esély,hogy újra felkeltsem az érdeklődését egyszer?
2017. jún. 22. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én a helyében nem akarnék tőled semmit. Ezt nem elrontottad, hanem ilyen vagy. És ha nekem fontos a szabadságom, ilyen nő nem kell. Nemcsak azért ami történt, hanem mert ez újra megtörténne később is. Féltékenységi rohamok amikor még együtt sem voltatok? Egy kapcsolatban sincs értelme, ha nem tudsz bízni benne, akkor vége. És te nem tudsz bízni benne. Türelmetlen vagy és gyerekes. Nőj fel, tanulj a hibáidból, ismerd meg a saját jellemed aztán úgy kezdj kapcsolatba, hogy már jobban tisztában vagy magaddal.
2017. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ilyen alapból,az eddigi kapcsolataimban semmvoltam ilyen. Sőt,egy korábbi kapcsolatomban engem idegesített,hpgy állandóan számonkértek.

Csak borzalmas volt várni rá,mert nagyon szerelmes voltam.

2017. jún. 23. 09:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam sem tudnad ezt jova tenni. Nem kene egy ragacs no. Foleg, hogy ilyen durva szituacioban muvelted ezt. Ez egy felnott embernek is nagy sokk, o pedig gondolom, szinten huszoneves, az anyukaja fiatal lehetett meg, te meg szinte zaklattad, amikor meg fel sem fogta, hogy mi tortent. Hagyd szepen beken, ahogy a tobbiek javasoltak. Ha majd keresni akar, keres.
2017. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jav.: nekem sem kene egy ragacs no.
2017. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!