Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Unokatesomrol es rolam lenne szo..

Hat sajnos nagyon is vonzodom hozza pedig tudom,hogy nem lenne szabad. Sajnos masfeleve majdnem le is fekudtunk,de idoben kapcsoltam es nem lett semmi. De en azota is ra gondolok :( amikor beszelunk teljesen zavarban vagyok es hebegek-habogok neha es utana szegyellem magam. Neha ugy veszem eszre,hogy flortolget velem maskor meg ugy,hogy egyaltalan ram se figyel,de mindegy is mit erez,mert nem szabad. Sokszor almodom vele es reggel mar hianyolom,ahogy kinyitom a szemem :( sosem ereztem igy senki irant. Volt egy fiu,akit megismertem,tetszett nekem,de mikor megcsokolt akkor az unokatesom kepzeltem oda,szoval a fiuval ink abbamaradt.

Tudom,hogy ez undorito kicsit es,hogy nem szabad,de nem en iranyitom az erzeseim!!

Tanacsot kerek es normalis valaszokat kerek,mert nagy szukseg lenne ra! Koszonom!

20/N


2017. jún. 22. 23:08
 1/3 anonim válasza:
58%
Elnézésedet kérem de ez egy akkora kamu kérdés ahogy meg van írva! Mi az hogy 'Hebegek-habogok néha szégyellem magam' Unokatesód és ilyet írni! Ennek a kérdésnek nincs semmi értelme!
2017. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre milyen tanácsot lehetne mondani? :D türtőztesd magad
2017. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha a kérdés komoly: Sehol nincs megtiltva hogy együtt legyetek. Ha ő is hasonlóként érez bele kell vágni.

Ha szétmentek könnyen lehet para egy családi esemény mikor találkoztok. Le kell tojni, azt kell csinálni amit érzel hogy igazán szeretnél.


Ha ez komolyabbra fordul gyerekvállalás stb akkor komolyabban oda kell figyelni. Ez túlmutat a kérdésen, mikor aktuális lesz nézz utána a közeli rokonok kapcsolatából születendő gyerekre milyen kilátásaitok vannak. Kevés az esélye, szűrhető is nem para.


Azért írtam mert szereted és ez vonja magával a hosszútávú opciókat. Ha ez mégsem fér bele neked, lehet ez csak egy fellángolás, egy esetleg két együttlét után offolod a dolgot. A probléma az hogy egy bármiylen másik palit dobsz, vége nem látod többet, ellenben a rokonodat...

2017. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!