Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Nálatok hogy alakult?

Figyelt kérdés
Ket honap ismerkedes utan le fekudtunk es teherbe estem de ezt 3honap utan vettem eszre kivel vegyig szedtem gyogycert mink kozben szakitottunk es most ujra meg kerestem es elmondtam neki hogy kis babank lesz gyogycer melett estem teherbe,baba elenes nem akarja megis latni akar es napi szinten tartjuk a kapcsolatot egymasal szerintetek ebbol lesz meg kapcsolat koztunk?
2017. jún. 23. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Vetesd el...
2017. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nálam ez úgy alakult volna, hogy elvetetem a babát, mivel kétlem, hogy jót tett neki a sok hormon a növekedés alatt. És eleve nem szülök olyan embernek, aki nem akarja, mivel szeretnék a gyerekemnek apát.
2017. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszer mellett, aha! Minek szexelsz, ha védekezni sem tudsz?

Furcsa, én egyszer nem estem eddig teherbe a 4-5 év aktív évem során, te meg rögtön 2 hónap után... ejjjha...

2017. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar el vetetni nem lehet szoval ne fikazatok! Az apukat akarom meg szerezni nem a gyerektartast mert abba benne van.
2017. jún. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!