Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4hónap után vége lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina0119 kérdése:

4hónap után vége lett a párkapcsolatomnak vagy már én sem tudom most mi van. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hisztiztem és ő útálja a hisztit,munkahelyi problémái is lettek és besokkalt.3napja összevesztünk megint csak.Volt nálam és azt mondta hagyjuk abba.Végül ugy váltunk el hogy 3nap múlva beszélünk.1-órát volt nálam es sírt végig.Tudom hogy szeret,igy azt mondtam neki gondolja át.Egy munkahelyen dolgozunk és ugyanúgy adunk puszit egymásnak beszélünk..2nap is hívtam hogy jöjjön el ha van kedve munka után de nem jött el.Ma lenne a nap hogy beszéljünk de nem is hozza fel hogy menjek el vagy eljö.Most mit csináljak?Kérdezzem megegint hogy elmegyek beszélni?Csak nem tudom jó ötlet-e.Bak a horoszkópja ha ez segít.
2017. jún. 23. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a horoszkóp itt tök mindegy!Kérdezz rá kerek perec,h.most akkor mi lesz?Megbeszélitek vagy veheted úgy,hogy vége!De lehet.De szerintem ha 2 nap is hívtad és nem ment akkor részéről ennyi volt.
2017. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél le róla, ez a hajó elment. Egy pasi sem ér annyit, hogy megalázd magad miatta.
2017. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisztizel meg a horoszkóppak jössz ide és még csodálkozol, hogy elhagyott.
2017. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni a te horoszkópodat -os

Irónia off.

Tegyél le róla én is azt mondom. Ne alázd meg magad, legyen benned tartás.

2017. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ha összeillenétek, akkor nem veszekednétek örökké.
2017. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!