Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt mikor először aludtatok valakinél?

Figyelt kérdés
Vittetek váltóruhát, másnap a reggeli nem volt csöndes és úgy az egész olyan visszafogott
2017. jún. 24. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Különleges. Reggeli meg a normális kerékvágás. Bár inkább volt ebéd.
2017. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a szüleim hoztak váltóruhát meg minden szükséges dolgot, mert először párhónapos koromban aludtam a nagyszüleimnél. Hoztak, vittek, szóval nem kellett gondoskodnom semmiről. Azt nem tudom, mennyire voltak csendesek, én biztosan, mert még nem tudtam beszélni.
2017. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra érttem, hogy a parodnál te nagyon értelmes
2017. jún. 24. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Nehezen aludtam mert szokatlan volt az ágy és félig pont le volt szakadva azon a részen ahol én feküdtem.

Reggeli jó volt, pizzát csináltunk majd együtt sütöttünk sütit amit elhoztam haza. :)

Váltóruhát csak zoknit, alsót és egy pólót vittem.

2017. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a párodra értetted, akkor azt írd. Ha meg dugásra és nem alvásra gondolsz, akkor azt írd. Ahogy Jézus is megmondta. A ti beszédetekben legyen az igen igen, a nem pedig nem.
2017. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van András, figyelmetlen voltam. Szóval dugni megyek. Mit vigyek gyerekek :D
2017. jún. 24. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Óvszert, síkosítót és egyéb szexuális kellékeket, ha van.
2017. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Óvszert, zsebkendőt/törlőkendőt, fogkefét, fogkrémet, dezodort, tusfürdőt (törölközőt csak ad, de ha nem bízol benne, azt is vigyél), váltóruhát, háromnapi hideg tartós élelmiszert és hat liter folyadékot (érted, bármi történhet), önvédelmi alapfelszerelést (még mindig bármi történhet), végül pedig alkoholt, mert azt mindig visz magával az ember. Röviden ennyi, de csak a legszükségesebbekre szorítkoztam.
2017. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha hapsi vagy akkor gumi, anyu ellen bonbont apu ellen paprikasparyt. Ha lány, akkor gumi, váltás fehérnemű, PZS .

30/f

2017. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Életemben legelőször, vagy új emberrel először?

Általában nem terveztem ott aludni, úgyhogy semmi nem volt nálam azon kívül, ami alapból a táskámban van :D

2017. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!