Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha valaki 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha valaki 4-5 randi után még nem szerelmes, arra érdemes várni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, mert később is max szeretetet fog érezni.

2017. jún. 27. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, de 4-5 randi után nem alakul ki szerelem. Amit annak hiszel, az tuti nem az. A szerelemnél ismered a másikat teljesen és nemcsak a külsőbe, hanem a belsőbe is szerelmes vagy. Mivel 4-5 randi után még szinte semennyire sem ismered a másikat, így szerelmes sem lehetsz. Rossz a gondolkodásod.
2017. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, inkább az lehetne a kérdés, hogy lehetne valaki szerelmes 4-5 randi után! Ki vesz azt komolyan aki 4-5 randi után szerelmet vall? Ok, 15 évesen lehet, de 25 felet elég gáz, 35 felett meg szánalmas, és komolytalan. Van ilyen az tény, de baromi ritka. Van első látásra szerelem, de inkább akkor szerelmes az ember 4-5 randi után ha már ismerte futólag az illetőt, egy falu, egy lépcsőház, egy munkahely.
2017. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra a szerelemre gondolok, amit több hónapnyi járás után érzel. Hanem a fellángolásra gondolok. Bizsereg a gyomrod tőle, mindent tudni akarsz róla, folyton vele lennél, ilyesmi. Szerintem ezt már a legelején érezni kéne, legalábbis az eddigi partnereim közül, aki ezt nem érezte az elején, az később sem(ahogy én sem).
2017. jún. 27. 08:59
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem kb két hónap járás! kellett ahhoz, hogy azt mondhassam, igen, szerelmes vagyok abba az emberbe (külsőbe, személyiségbe, gondolkodásba, világnézetbe), aki a barátom. 4-5 randi alatt nem tudod a másikat jól megismerni.

Ezért vallom, hogy nincs olyan, hogy szerelem első látásra, mivel a szerelem mély érzés, az ilyen első látásra érzések véleményem szerint csak szexuális vonzalom, illetve a másik külseje tetszik meg ilyenkor.

22/L

2017. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs, de te kevered a szezont a fazonnal. A kérdésben szerelmet írsz, utána meg vonzalmat, fellángolást. Először inkább magadban tisztázd, hogy mit is akarsz kérdezni. A szerelem és a vonzalom nem ugyan az. Ha vonzalom sincs akkor valóban semmi értelme a dolognak.
2017. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 hát nem tudom, én szexuális vonzalmat bárki iránt tudok érezni, aki külsőre tetszik, de ilyen fellángolást messze nem akárki iránt :D
2017. jún. 27. 09:15
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 írtam, hogy fellángolásra gondolok. Egyébként, szerelemnek is nevezhetjük, vagy itt senki nem hallott például plátói szerelemről? Azt az érzést is szerelemnek nevezzük, pedig szó sincs mély ismerettségről.
2017. jún. 27. 09:17
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

"#5 írtam, hogy fellángolásra gondolok. Egyébként, szerelemnek is nevezhetjük, vagy itt senki nem hallott például plátói szerelemről? Azt az érzést is szerelemnek nevezzük, pedig szó sincs mély ismerettségről."


Igen, írtad, hogy fellángolásra gondolsz, de előtte meg a kérdésben szerelmet említesz. Ezért írtam, hogy gondold át mit is akarsz kérdezni, mert szerintem még magad sem tudod, ugyanis a szerelem és a fellángolás nem ugyanaz. Plátói szerelem meg nem létezik.

2017. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Te minden kérdés alatt okoskodsz és kötekedsz. Harmadszorra írom le, hogy mire gondolok. Ha nem tudod értelmezni, akkor nem velem vannak problémák. Vagy írj valami hasznosat, vagy maradj csendben.
2017. jún. 27. 09:26
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Én tudom értelmezni amit írsz. Te erősködsz itt, hogy fellángolást írtál. Nem, először nem azt írtál, ott van feketén fehéren. Először gondold át, hogy mit szeretnél kérdezni. Egyébként ha tudnád értelmezni amit írtam, akkor láthatnád, hogy válaszoltam a kérdésedre. Másoljam be a választ, vagy el tudod olvasni?
2017. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!