Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire nagy probléma, ha nem tudok felnézni a barátomra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom becsülni. Nagyon sokra vitte pedig, okos, jó állása van,már 28 éves férfi, én pedig csak 20 vagyok. Folyamatosan képzi magát. Emellett romantikus és nagyvonalú is. De egy papucs, és ezzel néha nagyon fel tud idegesíteni. És sokszor úgy érzem nem tartom őt sokra, pedig szeretem. Nem tudom miért van ez.
2017. jún. 27. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd el jobbat erdemel nalad
2017. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Osztom az első válaszadó véleményét...
2017. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Jöjj össze egy kopasz tulokkal aki minden este elver és segédmunkásként dolgozik.
2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak gratulalni tudok,hagyd el és menj a kocsmasorra keresni egy bunkó,sörszagu semmirevaló pasit aki ütí és alázza a nőket,sub vagy igaz?
2017. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bence_ ***** válasza:
Ha nem tudod, magad aztán őt tisztelni akkor egy idő után keresel olyat akit tudsz.
2017. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, melyik haverod varrt már le? 😬🤘 Gáz vagy, de papucsot sem szívesen hord egy nő.
2017. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyd ott, a 30-as csajok két kézzel kapnak majd utána.
2017. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak eltér az intelligencia szintetek. Keress magadhoz illőt és ő is talál majd egy magához illőt.
2017. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, hagyd el, és keress olyat, aki illik az intelligenciaszintedhez (ami piszok alacsonyan van). Lehet, párszor majd elszájal, de legalább "nem papucs".


A barátodmeg hadd találjon olyan lányt, aki megbecsüli őt.

2017. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*taps, taps* Gratulálok kérdező van egy rendes párod, erre meg lepapucsozod. Te az a típus vagy akinek soha semmi sem jó, igaz? Eszem f**zom megáll.


24/F

2017. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!