Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túl sok ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl sok ez? (lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, igazából teljesen véletlen, az utcán szólított le. Ezzel nincs is gond, sőt értékelem.

Megbeszéltünk ugyan egy rendes találkozót hétvégére, de még nem találkoztunk a megismerkedésünket leszámítva, de máris becézget és azt kérdezi hogy ő lesz nekem az utolsó pasi ugye?

A barátaim azt mondják hogy kicsit nyomulós, de azért egy talit megér... Csak szerintem túlságosan, szinte ijesztően nyomulós?



2017. jún. 27. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Elég creepy
2017. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Az ismeretlenül utcán(/buszon/boltban/stb) leszólítással nincs semmi gond. Nincs nagy baráti köröm, ezért én is úgy ismerkedem.


De azzal amit művel, becézgetés, idiótáskodás, azzal vannak gondok, igen.

2017. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Menekülnék.
2017. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, hát nekem is ez volt az első gondolatom.

2017. jún. 27. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Áááá, nem.

Maradj vele nyilvános helyen..gyűjts taxira, amivel hazajutsz, ha gáz van...(természetesen jó hangosan egy másik címet mondj be , míg hallja.)


:DD



:DDDDD

2017. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Na én tuti nem taliznék vele. Ez félelmetes. Hogy kérdezhet ilyet pár perc után,hogy ugye ő lesz neked az utolsó pasi??
2017. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Végülis ezt nem pár perc után kérdezte, mert facebookon is beszéltünk(átállítottam előtte a személyes adataim láthatóságát,tudom paranoia,de most nem bánom:D) de 1 nap után ilyet kérdezni ugyanúgy durva...
2017. jún. 27. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak magányos, de szinte biztos hogy verte facebookos képeidre :D
2017. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is sok ez, én is annak találnám.

Ha nagyon ráérnék és egyébként vannak közös pontjaink és témáink, egy találkozóra elmennék azért, hátha élőben normálisabb, de nagy reményeket már nem táplálnék.

2017. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas és félelmetes egyben. Tuti nem mennék.
2017. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!