Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túl sok ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl sok ez? (lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, igazából teljesen véletlen, az utcán szólított le. Ezzel nincs is gond, sőt értékelem.

Megbeszéltünk ugyan egy rendes találkozót hétvégére, de még nem találkoztunk a megismerkedésünket leszámítva, de máris becézget és azt kérdezi hogy ő lesz nekem az utolsó pasi ugye?

A barátaim azt mondják hogy kicsit nyomulós, de azért egy talit megér... Csak szerintem túlságosan, szinte ijesztően nyomulós?



2017. jún. 27. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltünk ugyan egy rendes találkozót hétvégére, de még nem találkoztunk a megismerkedésünket leszámítva, de máris becézget és azt kérdezi hogy ő lesz nekem az utolsó pasi ugye? "


Nekem már ez a mondat is elég lenne, hogy hanyagoljam a csávót, de te tudod. Sajnos én már találkoztam ilyennel, mert amikor még naivabb voltam, én is azt mondtam, hogy 'kicsit nyomulós, de egy talit megér.' Az egyik legrosszabb élmény volt az életemben, borzalmasan lefárasztott. Ráadásul mindig oda kellett figyelnem, nehogy egy óvatlan pillanatban lekapjon.


21/L

2017. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!