Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy a barátnőm nem köszöntött fel születésnapomon?

Figyelt kérdés

Ma van/volt a születésnapom és még csak egy üzenetet sem kaptam tőle.

Nem olyan nagy dolog, de kicsit rosszul esett.

Azt sem mondhatja, hogy elfelejtette, mert a facebook rendszeresen küldi ha valakinek épp születésnapja van.


F


2017. jún. 28. 22:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én sem szoktam megünnepelni meg nagy bulikat tartani, mert nem sokban különbözik a többi naptól, ajándékot sem várok ilyenkor senkitől mert nem az számít, de jól esett volna ha napközben legalább felhív vagy csak ír egy sort vagy bármi.

Most meg vagy hirtelen eszébe jutott, vagy csak látta, hogy fent vagyok.


Mindegy, hülyeség az egész, feleslegesen kattogok ilyen hülyeségen azt hiszem.

2017. jún. 28. 23:18
 12/16 anonim ***** válasza:
Utólag is boldog születésnapot :)
2017. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jún. 29. 08:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt amúgy?

Boldog szülinapot :)

2017. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

Amúgy én arra tippeltem volna, hogy meglepetés bulit szervez, mert velem is eljátszotta ezt a barátom..de remélem megbeszéltétek.

2017. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne kapd nagyon a szívedre. Én rendszerint elfelejtek köszöntgetni, a facebookomat sem nézegetem. Volt olyan még évekkel ezelőtt hogy a vőlegényemmel a névnapján felkeltünk és míg kiment a wcbe belelapoztam a facebookba. Látom valaki írt neki az üzenőfalára, mondom mi van? Mire visszajött én meg jól letámadtam, hogy nem is most vam a névnapja és minek írogat xy ilyeneket... aztán beközölte, hogy de ma van ... én meg égtem mint a görögtűz a virágkarneválon ..


Szóval ne általánosítsunk, a nők is felejthetneketnek ... Szeretem őt nagyon és mindig hónapokkal előre készülök, de lehet épp annyi elfoglaltságom, hogy pont a napján elfelejtem ...


23/N

2018. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!