Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek mennyire közvetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek mennyire közvetlenek az idegen emberek?

Figyelt kérdés
Ma Pesten mászkáltam fél napot, ami nekem kicsit szokatlan volt, mert szinte mindig társaságban mozgom, ha bemegyek a városba. Viszont most egyedül voltam, és az tűnt fel, hogynagyon sok eber néz utánam, mosolyaog rám. Két különböző munkás társoságból is utánam szóltak (ez nem lepett meg, szinte mindennapi...), egy férfi elkérte a telefonszámomat, mert randira akart hívni. A zöldséges srác is flörtölt velem, elég nyíltan és egyértelműen. És mindezt pár óra alatt. Ez csak nekem volt nagyon szokatlan?
2017. jún. 28. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
véletlen egybeesések napja volt ez a mai.
2017. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Elég riasztó figura vagyok külsőre, inkább kikerülnek xD nem mintha bánnám :)
2017. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Jó, a munkásokat hagyjuk, mert azok mindenkinek szólnak és füttyögnek 13-tól 99 éves korig. :D

Velem alapvetően közvetlenek az emberek, ez azért van szerintem, mert azt hiszik, hogy kedves vagyok meg aranyos. Pedig ha tudnák.... :D

2017. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Le sem szarnak, max. néha beszólnak.
2017. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire, de szerintem a férfiakkal alapból nem közvetlenek.
2017. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
52%
Nekem a 70 éven fölüli vadidegen nyanyókák szokták fosni a szót. De a családfájuktól kezdve a karrierjükön át a Kádár-rendszerben elkövetett csalafintaságaikig mindent megtudok róluk, de úgy, hogy soha előtte nem láttam őket. Még nem jöttem rá, hogy miért vagyok rokonszenves a járókeretes dédnagyik számára.
2017. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég közvetlenek, de azért van mert érzik a nyitottságot és barátságosságot. Valószínű te is ilyen vagy, ezért közvetlenek.
2017. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!