Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, hogy ezt szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy ezt szándékosan csinálta?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk egy lánnyal már hetek óta, volt 2x találkozás, a következő jövőhéten lesz. Ő már megmondta, hogy én érdeklem, engem akar. De tegnap kapom a képet üzenetben, hogy "Fúj, mik vannak a telómba" és az exével állnak és csókolóznak. Oké, nem hatott meg igazából, mert még nem érzek én semmit, csak szimpátiát, gondoltam, hogy ő még kicsit azért érezhet valamit iránta. Oké.

1-2 órával erre megint az exe lett a téma, hogy mekkora szerencsétlen a srác, amiért letiltogatja és újra ismerősnek jelöli, aztán ezt megint megcsinálta és ráírt. Vissza akarta sírni magát. Mondtam neki, hogy a legtisztább lenne, ha letiltaná, de nem akarok én ebbe beleszólni, csak mondom. Még váltottunk a témáról 1-2 mondatot, aztán annyit írtam, hogy nem értem azt, hogy egyáltalán minek jelölte vissza, azt meg végképp nem, hogy miért beszél vele? Aztán megkaptam, hogy fejezzem ezt be, ő nem akar már tőle semmit, eddig se kereste, csak amiért szemét volt vele, megakarja leckéztetni. Mondtam, hogy jól van, bocsánat, nem akartam beledumálni.. De értitek, ez at téma, nem is én hozom fel, hozzászólok, mivel szerintem, ha tiltaná, akkor a csávó is venné a lapot, hogy nem akar már tőle semmit, ő pedig nem foglalkozna vele. Erre ugye azt mondta, hogy nem a beleszólással van a baja, hanem úgy csinálok, mintha én szerintem ő akar tőle valamit, de ne féljek, mert nem akar, én érdeklem, akkor nem velem beszélne.

Jó, ez tiszta óvoda, de nem tudok mit csinálni. Szinte biztos vagyok benne, hogy féltékennyé akart tenni, vagy ilyesmi. Ha enem így lett volna, akkor meg sem említi az exét. Engem totál hidegen hagy a srác, ha vissza akar menni hozzá, mehet, csak akkor tudjak róla.

Kicsit elrontotta ez a beszélgetés a kettőnk közötti "vibrálást", hogy finoman fogalmazzak. De én nem akartam semmi rosszat.


2017. júl. 1. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan. Méghozzá igen aljas, galád, sunyi módon.
2017. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennek lényegében mi értelme volt?
2017. júl. 1. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy lényegében pont leszar téged,és rohadtul nem érdekli mit szólsz hozzà,féltékennyé akart tenni.

De nem azért mert szàmítassz neki,és igen,biztosan oda van az exéért màskülönben letiltanà!

De ha téged meg nem érdekel,minek foglalkozol vele?!


23/l

2017. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarja mutatni, ő milyen értékes, érte meg kell ám dolgozni.

Inkább hanyagold egy időre, lehet, nem is akar kapcsolatot, csak hülyíteni téged, vagy lelki kukásládának használni.

Simán van olyan, hogy egy lány hazudozik, és nem mond igazat, mit is szeretne.

Valószínű zavarja az egóját, hogy dobva lett.

Valószínű még szereti.

2017. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Ezt észrevettem. Napi szinten kapom tőle, hogy ki próbálkozik nála, csak sosem érdekel, nem foglalkozom vele, ami gondolom idegesíti egy szinten őt. Miután megmondta, hogy ki írogat neki vagy ilyesmi, aztán közli, hogy de őt nem érdeklik ezek a srácok.

2017. júl. 1. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy ez a leányzó még nagyon gyerekes felfogású. Igenis tetszel neki nagyon, pont ezért csinálja, viszont ezzel pont azt éri el, hogy nem fog téged érdekelni, ugyanis ahogyan írtad is, elmúlt a vibrálás a részedről, amit meg is értek. Gondolom annyira szeretné, hogy legyen már köztetek valami, hogy ilyennel próbál téged féltékennyé tenni, és arra sarkallni, hogy lépj már valamit. Azért is írta, hogy nem akar tőlük semmit, ami tényleg így van, viszont ez a viselkedése elég kiábrándító.
2017. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az ilyen nőket jobb kerülni.
2017. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor a legjobb most az lesz, ha nem keresem egy kicsit.

Az exem nekem még kapcsolat közepén is ezt csinálta, amikor már régesrég együtt voltunk. Ugyan ezt. Soha nem fogom ezt megérteni.. Mindegy. Pihentetem az egészet kicsit, gondolkozzon el magán.

2017. júl. 1. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Éretlen kis pi..ának tűnik ez a csaj így a leírtak alapján.A beképzeltsége és a taktikázásai mögött súlyos önbizalom problémák állhatnak.Szerintem is hagyd egy kicsit,másképp nem fog felébredni.
2017. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Féltékennyé akar tenni. Borzasztóan gyerekes még ez a csaj, ő ettől érzi magát fontosnak és többnek, ami persze kilométeres baromság.

Kelleti magét, hogy ő mennyi pasinak kell és kullognak utána: igaz vagy sem, szerintem ennél te intelligensebb nőket is találsz.

2017. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!