Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összejönnél 1-2 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél 1-2 gyerekes fiatal (20-25) éves csajjal? És vállalnád a pótapa szerepet?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, haverok, haverok haverjai, régi osztálytársak, ált. iskolai barátok stb.

Megfigyeltem, hogy egyre többen közölük fiatal anyát választanak párjuknak, és a gyereküket sajátjuknak tekintik.

A kérdés azért fogant meg bennem, mert éppen lapozgattam fészbúkot, és láttam a képeket amiket tolnak fel ezerrel az emberek.

"drágaságaimmal" "szerelmeim" és hasonló szösszenetek olvashatóak a képek alatt, amit javarészt az említett 30 körüli férfiak töltenek fel, az újdonsült pótapa szerepben, ahol a gyereket olyan közegben tüntetik fel mintha a sajátjuk lenne.

Puszilgatják, ölelik, kézen fogva kísérgetik, tipikus idilli képet próbálnak közvetíteni a külvilágnak, hogy ők mekkora apukák lettek.

Te felvállalnád így másnak a gyerekét pár hónap járás után?



2017. júl. 2. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Pár hónap járás után semmilyen kötelezettséget nem vállalt.

Te most irigy vagy? Vagy rosszindulatú?

2017. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Én nem szerződnék ilyesmire, kivéve, ha a "vér szerinti" apa minden jogáról lemond és eltakarodik nagyon messzire.


Ha nem, akkor nem, mivel mindegy mit teszel a valódi apja mindig "az igazi" lesz, ha elég dogmatikus a gyerek (a társadalom háromnegyede az...).


Illetve ha már gyerek akkor saját. Kivéve, ha 65 évesen jövök össze a 25 éves gyerekessel bár akkor inkább "pót-nagyfater" szerep illene rá

2017. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 mindenki magából indul ki :)

Eredeti apukák javarészt még akkor kiléptek a kapcsolatból mikor a nő teherbe esett. Csak bevállalták a gyereket egyedül is, manapság amúgy is "divat" lett az egyedülálló anyaszerep.

2017. júl. 2. 11:27
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
nem
2017. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy a pótapa szerepen van a hangsúly. Pótapa nem lennék. Viszont ha megismerkednék, egy kedves, normális lánnyal, akinek van gyereke, akkor vállalnám azt, hogy mivel a lányt szeretem, ezért elfogadom, hogy vele együtt jár 1-2 kicsi is. Remélem érted a különbséget.
2017. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Ha úgy alakulna. Egy gyerek még csak vonzana is. De majd akarok saját.
2017. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Kizárt dolog.

Én más gyerekét nem fogom a sajátomnak tekinteni. Nem egy nem kettő ilyet láttam hogy a csaj azért keresett magának párt hogy apja legyen a gyerekének és ő neki sokkal kényelmesebb élete legyen. Bár tudom hogy általánosítottam és vannak kivételek mielőtt itt kapnám az ívet de nagyon sok ilyen esetet láttam meg hallottam és a legcsúnyább az hogy a legjobb barátomat egy ilyen nő készítette ki aki lepasszolta neki a gyereket elvárta hogy apjaként bájon vele amivel szegény haveromat szinte tönkretette mert nem volt utána semmi élete, mert a csaj mindig elment csavarogni és a gyereket neki passzolta le. Egyik munkatársam is ilyen miatt készült ki idegileg, mert szerelmes volt a nőbe de vállalta az apa szerepet a két gyerek miatt, és ettől ő is kikészült mert mindig idegeskedett amikor valami baj volt, oké kötődött a gyerekekhez nem is ezzel van a probléma, de sokszor mondta nekem hogy megunta hogy semmi kettesben való hétvégét nem tervezhetett a gyerekek miatt, semmi romantika, amikor szexre került a sor akkor sem lehetett akárhogy. Én ezeket látva eléggé elbizonytalanodtam.

Persze megismertem egy hozzám illő csajt akiről láttam hogy ő lesz nekem az igazi, de amikor megvolt az első randink mesélte hogy este 9 órára haza akar érni mert akkor fekszik le a gyerek és csak úgy tud elaludni ha ő is ott van. Akkor ezen csodálkoztam mert a szüleivel nevelte a gyerekét a gyerek apja persze sehol, ő meg gondolta jó anyja lesz a gyereknek. Alapból semmi konkrét jövőbeli elképzelése sem volt hogyan tovább, minimálbérért takarított irodákat és erősen utalt arra hogy ha talál magának valakit akkor ő lapátolja haza a pénzt..... ezzel a kijelentéssel mindent elárult. Lehet vannak kivételek, de én nem fogok pótapja lenni senki gyerekének ha egyedül döglök meg mert már elmúltam 26 éves és még nem volt hosszútávú kapcsolatom de manapság nem is nagyon találni olyan nőt a korosztályomba akinek nincs gyereke így már elkönyveltem hogy nem is nagyon lesz valakim, persze saját gyereket szeretnék mindenképp, de idegenét viszont nem!

2017. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt rá példa.
2017. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval legyek az ATM-je, anélkül hogy ezután csak egyszer is bele engedhetnék egy teli tubust, mert ő már nem akar több gyereket?

Szerinted értelmes, okos, önálló pasi ezt bevállalná?

max egy két este erejéig, és után csókolom van:)

2017. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek elfogad apjának és a nő ezt támogatja, akkor lehet róla szó. Ha "te nekem nem mondod meg mit csináljak nem is vagy az apukám" és a nő is így áll a dologhoz, akkor nem, mert csak villámhárítónak/gyalognak vagyok felhasználva a felmerülő játszmákban. Azért mondok nemet kategorikusan az ilyen jellegű szituációkra, kérdésekre, mert utóbbi inkább jellemző.

30/f

2017. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!