Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összejönnél 1-2 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél 1-2 gyerekes fiatal (20-25) éves csajjal? És vállalnád a pótapa szerepet?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, haverok, haverok haverjai, régi osztálytársak, ált. iskolai barátok stb.

Megfigyeltem, hogy egyre többen közölük fiatal anyát választanak párjuknak, és a gyereküket sajátjuknak tekintik.

A kérdés azért fogant meg bennem, mert éppen lapozgattam fészbúkot, és láttam a képeket amiket tolnak fel ezerrel az emberek.

"drágaságaimmal" "szerelmeim" és hasonló szösszenetek olvashatóak a képek alatt, amit javarészt az említett 30 körüli férfiak töltenek fel, az újdonsült pótapa szerepben, ahol a gyereket olyan közegben tüntetik fel mintha a sajátjuk lenne.

Puszilgatják, ölelik, kézen fogva kísérgetik, tipikus idilli képet próbálnak közvetíteni a külvilágnak, hogy ők mekkora apukák lettek.

Te felvállalnád így másnak a gyerekét pár hónap járás után?



2017. júl. 2. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem!
2017. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

100%, hogy nem nevelném fel más gyerekét. Biztos nagyon éretlen a gondolkodásmódom, de nem tartanám helyesnek finanszírozni más elrontott b*szását és akkor minden nap "életem nője" mellett erre emlékeztetne a gyerek. Na és ha utána saját gyerekünk születne? Akkor elmeséled majd neki, hogy hááááát amúgy anyukádat korábban egy másik bácsi kefélte és a "testvéred" meg tőle van. "Igen? na és ki az a másik bácsi?" stb stb... Nagyon gáááz.

Persze most jöhetsz a Hollywood-i filmekkel + a nagylelkű "majd én felnevelem mindenki gyerekét" szerepekkel. Egy film kedvéért el lehet vállalni ilyen szerepet, de ott a producer fizet mindenért és az CSAK egy szerep, nem pedig a valóság egy életre szólóan.

2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki sajat gyereket sem merne vallalni norol maset aem fogja. Vannak olyan ferfiak akik asszonyt keresnek nem baratnot . Igy ertheto 30 evesen miert nevelik mas gyereket , es gondolom szeretik is a gyereket nem csak a not , elvegre egeszseges csalad csak igy mukodhet.
2018. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 AudioTherapy válasza:
Csak belenyomni pár fullos patront, amíg tart az élvezet. Utána mehet a p*csába a hulladékvasba.
2020. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!