Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek imponáló ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek imponáló ha valakinek magas a válaszadási %-a? Számotokra vonzóbb az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Nekem már többször is megjegyezték a nők, hogy magas (80+) a százalékom, és hogy biztos okos és értelmes lehetek. Nos így is van, nem véletlenül lesz valakinek 80%-os a válaszadása :) Ti hogy vagytok ezzel?

2017. júl. 2. 17:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Ugye ez csak a szokásos gyikvicc.
2017. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%
Nem, teljesen hidegen hagynak a százalékok. Általában akinek magas ezen az oldalon, ebben a kategóriában, annak megvan az oka. Vagy új és még nem pontozták le, vagy nincs 1 önálló gondolata sem és csak azokat a képmutató válaszokat írja, amiket hallani akarnak. Az meg külön poén, hogy szerinted okos és értelmes vagy, hisz nem véletlenül van jó százalékod.
2017. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Elárulom, semmi köze az értékelésnek az intelligenciához. Sokszor azokat pontozzák le kegyetlenül, akik amolyan puzsérosan kimondják az igazságot és nem negédeskednek.
2017. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
Az nem biztos, hogy imponál, hogy ilyen véresen komolyan veszed az oldalt. Néha muszáj poénkodni, meg trollkodni is - ezek nyilván rontják a százalékot, de legalább nem kelted egy karót nyelt, begyöpösödött ember benyomását.
2017. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Én mindig azt írom amit jónak látok, és megmondom mi a véleményem, mindig.

Ez általában látszódik is az értékelési százalékomon, meg a teljes százalékomon is látszódik.

De engem nem érdekel:)

2017. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Na megjöttek az irigyek, lehet továbblépni ha nem tudtok semmi építőjellegűt hozzátenni a kérdésemhez :)
2017. júl. 2. 17:37
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
A 80% nem olyan kiemelkedő, de 90% felett már lecsusszan rólam a bugyi. Szóval kicsit húzz még bele nagyfiú!
2017. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
60%
Irigyek :D Gratulálok, hogy ha te arra vagy büszke, hogy magas a százalékod gyakorin. Pláne, hogy emiatt okosnak hiszed magad (wtf), holott akkor már inkább az ellenkezője lehet igaz, amit leírtak már előttem, ha mindenféleképpen párhuzamot akarsz vonni a kettő között. Mondjuk a hozzászólásoddal már elárultad magad.
2017. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%

egyáltalán nem.

Én sok olyat látok, hogy le vannak pontozva olyan válaszadók akik túl őszinték , és azt látom, hogy az őszinteség fáj az embereknek és sokszor b**assza a csőrüket ezért lepontozzák.

2017. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%
A saját állításod cáfoltad meg a hozzászólásoddal. Nem vagy okos és értelmes, ha nem fogod fel a válaszokat és a tinikre jellemző "megjöttekazirigyek" szöveget erőlteted. Áruld el kérlek: Miért legyek irigy a százalékodra? Mitől lesz jobb az életem, ha holnap felébredek és 90%-os lesz az arányom? Ne kímélj, áruld el! :D
2017. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!