Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek imponáló ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek imponáló ha valakinek magas a válaszadási %-a? Számotokra vonzóbb az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Nekem már többször is megjegyezték a nők, hogy magas (80+) a százalékom, és hogy biztos okos és értelmes lehetek. Nos így is van, nem véletlenül lesz valakinek 80%-os a válaszadása :) Ti hogy vagytok ezzel?

2017. júl. 2. 17:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%

Kaptam én is ilyen dícséreteket privátban nőktől, ezért gondolom nem játszik szerepet. A % ahogy észrevettem azt mutatja, hogy a válaszaidban mennyire vagy megalkuvó.

30/f

2017. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne valaki irigy a %-odra?

A lepontozásnak ezer oka lehet:

- jön egy troll, aki mindenkire rányomja a lefelé mutató kezecskét

- olyat írsz, ami egy csoport elveivel ellenkezik

- nincs egyértelmű megoldás a témában, így bárkinek lehet igaza => ettől függetlenül lepontozza egymást két ember vagy csoport, akik nem értenek egyet egymással

- más témákban lehet növelni a százalékot, ott általában felpontoznak, ha jót ír valaki, míg itt könnyű lepontozást kapni


Vannak még az exes témák, ahol arról ír valaki, hogy a volt párja mennyire megalázta őt, de most úgy tűnik, van esélye visszakapni. Ott lehet, hogy annak van igaza, aki azt írja, hogy ne menj vissza, mert megint lábtörlőként fog kezelni, mégis az kapja a felpontozást, aki azt írja, amit a kérdező szeretne hallani. "Ó igen, menj vissza hozzá, most már biztosan komolyak a szándékai, sok szerencsét! <3"


Na meg ha a kapcsolatok kategóriában vagyunk~ :D

A randin is azt fogod mondani, hogy hm, Baby, én magas százalékot értem el gyakorin? :DDDD

Aztán körberöhög a férfi vagy a nő.


21/L

2017. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%

#10. Attól lesz jobb az életed, hogy hetesnek 90 fölött már lecsúszik a bugyi ;D

30/f

2017. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
De sok itt ma a frusztrált ember...inkább engedjétek ki valahol máshol a fáradt gőzt srácok :)
2017. júl. 2. 17:49
 15/39 anonim ***** válasza:
63%
#13: A kérdés az, hogy most ki fog győzni: A #12-es, akinek 80%-a van, vagy a kérdező, aki mindenféle érv nélkül tiniként mantrázza az igazát, de képtelen érdemben reagálni a hozzászólásokra. Mert szerinte, ha nem ért valaki egyet vele és értelmesen érvel, az frusztrált. Ki fogy nyerni: Az értelmes hozzászólók vagy egy troll kérdező? :D
2017. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%

Számomra nem vonzó, te meg különösen nem, mert sajnos nagyon buta vagy. :(

Amúgy meg get a life!

2017. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kérdezőt pontozni lehetne, én úgy látom, te már 40%-on se lennél. :D

30/f

2017. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
45%

Nem ettől függ. Volt már,hogy valaki 90%ával is segghülye volt,míg más sokkal kevesebbel rendes és intelligens férfi :)

N

2017. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem. A magas százalék jelentése:

-új ember még

-a kérdéshez jól illeszkedő széleskörűen elfogadott válaszokat ad, soha nem megy szembe a dogmákkal, és nem mond ellent másoknak


Ahogy észrevettem az egyes embereknek(csoportoknak) fájó igazságos válaszok kapják meg a durva lepontozásokat. Meg persze a humor is.

A hozzásimuló "minden és mindenki szép és jó, és okos és ügyes" válaszok kapják a jó értékelést, bár az se mindig, mert valakiknek fáj a másik dícsérete is.

2017. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%

Magas százalék jelentése:

Simulékony természet, nem a saját véleményét mondja, hanem amit a tömegek akarnak hallani, ismeri az oldalt.

2017. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!