Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 14 éves kortól legális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 14 éves kortól legális szexelni, akkor az miért zavar másokat, ha egy fiatalembernek 14-17 évesek, vagy egy 40-50 éves embernek 18-24 éves csajok tetszenek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 18:09
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon beteg vagy kérdező xD. Ennyi ésszel hogy-hogy még szabad lábon vagy? Hm?
2017. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rendben van, hogy egy idősebb ember vagy akár egy apóka gerjed egy már serdült lány testére.


De bizony a gyereklányok nem fekszenek le csak úgy akárkivel.


Az az undorító, ha elhiteti a csajjal, hogy ő érettebb a koránál, meg szereti, meg akármi hazugsággal vagy megtévesztéssel ráveszi a szexre.


Mert ebben a korban nagyon kapnak az ilyesmi a lányok.


Az is undorító, ha a 15 éves srác teszi ezt a 14 éves gyereklánnyal, de mivel mindkettő fiatalkorú(a srác is), kevés rálátasuk van a dologra, mit is tesznek valójában így a korukból adódóan emberileg kevésbé súlyos.


Egy 50es férfi már tökéletesen beszámítható és tisztában van azzal mit miért tesz és mi lesz a következménye.


Egyébként nálunk 18 a határ, amcsiban 21. Szerintem sokkal, de sokkal jobbat tenne mindenkinek, ha nálunk is emelnék a korhatárokat.


Hatalmas különbség van egy 14 éves frissen serdült tapasztalatlan lány és egy 16 éves 2 éve serdült lány között. A 16 évesnek már többé kevésbé van fogalma a férfiakról, mert 2 évvel hosszabb ideje ostromolja a korosztálya, mint a 14 évest.

2017. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

"Az az undorító, ha elhiteti a csajjal, hogy ő érettebb a koránál, meg szereti, meg akármi hazugsággal vagy megtévesztéssel ráveszi a szexre. "


Annak ha egy férfi hazudik egy nőnek vagy fordítva semmi közük ahhoz hogy melyikük hány éves. Akkor ilyen erővel az a nő is undorító, aki kirúzsozza magát meg a mellét pushupolja és befesti a haját szőkére, ezzel elhiteti, hogy termékenyebb, más hajszínű, meg hogy nagyobb a melle így veszi rá a férfiakat a szexre, nem?

2017. júl. 3. 19:08
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

megint csak azt tudom mondani, hogy az oldal nagy "ászai" közül is kiderült még régebben, hogy ha lehetőségük lenne rá, akkor nem utasítanának vissza egy 14 éves lánnyal való szexet.

és a vicc az egészben, hogy nap mint nap válaszolnak ide, ezek a 30 körüli férfiak :)

2017. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
91%

#23 De itt nem nőkről meg férfiakról beszélünk, hanem férfiakról és tinikről.

23 éves nőként én simán azt mondom, hogy inkább engem próbáljon átcseszni valami fütyi, minthogy egy tizenéves kamasz lányt használjon és manipuláljon, mert velük ellentétben engem már nem valószínű, hogy egy életre tönkretesz.

2017. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjad már ezt a h.ülye mesédet h egy 50 éves kopaszodó, öszülő pocakos pasi nem öreg. A negyven éveshez nem, de a tizennégy éveshez még egy húsz éves is öreg!!!! Kérdésem a következő: mit szólsz a tizennégy éves KISFIÚ és az ötven éves ÖREGASSZONY felálláshoz?
2017. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
87%

"Ha 14 éves kortól legális szexelni"


Félreértetted. Ez a törvény arról szól, hogy nem büntetik az idősebb felet, ha elmúlt 18 éves, és a fiatalabbik 14.


Sok mindent nem büntet a törvény, mégis gerinctelen dolog.

2017. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
81%

"Mármint ki szerint fejletlen agyilag, az szerint aki ellenérdekelt a dologban, irigy idősebb nők, kisajátító szülők szerint, nem? A jog, az okosok szerint pedig fejlett, különben nem így lenne a törvény, nem?"


Egy 14 éves még testileg sem teljesen érett, nem hogy agyilag.


Azért van így a törvény, hogy ne üljenek börtönben a 20 körüli fiúk. Nem azért találták ki, hogy apja, nagyapja korú vén krapeokkal szexeljen egy gyereklány.

2017. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező egy hülye troll.
2017. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan hasonlíthatod össze a felnőttek öltözködését a fiatalok manipuláció útján történő kihasználásával.


Te azt hiszed azért sminkelnek a nők és hordanak szivacsos melltartót, hogy alattomosan minél több farkat kaparintsanak meg, vagy hogy hazudjanak minél több embernek szexért vagy bókokért?


Nem vagy normális komolyan, ha az emberek öltözködését, mint önkifejező/esztétikai eszközt összeveted a tinik önös érdekből való kihasználásával.


Értem én, hogy szerinted a smink meg a szivacs hazugság, de nem az. Akkor lenne hazugság, ha ezt mondanák neked, vagy hagynák, hogy elhidd. Kérdezz csak meg egy kisminkelt csajt, hogy van e rajta smink. Tutti nem fog hazudni, lazán megmondja, hogy van. Arra is felelne akármelyik ismerősöd, hogy szivacsos melltartója van e.(a többség kell, hogy ne üssön át a mellbimbója vagy ne lógjon/himbálózzon kényelmetlenül a melle)


Ha pedig elismernénk, hogy a smink hazugság(nemaz), szerinted egy súlyban lenne azzal, mikor egy 40éves férfi azt mondja egy 7es kislánynak, hogy örökké szeretni fogja, ha a lány lefekszik vele?

2017. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!