Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 14 éves kortól legális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 14 éves kortól legális szexelni, akkor az miért zavar másokat, ha egy fiatalembernek 14-17 évesek, vagy egy 40-50 éves embernek 18-24 éves csajok tetszenek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 18:09
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

"Hagyjad már ezt a h.ülye mesédet h egy 50 éves kopaszodó, öszülő pocakos pasi nem öreg."


Azt hittem legalább alapvető dolgokat tudsz. Tudod mi az hogy középkorú? Tudod mi az hogy öreg??


"mit szólsz a tizennégy éves KISFIÚ és az ötven éves ÖREGASSZONY felálláshoz?"


Egyrészt egy tizennégy éves az kamasz és nem kisfiú, az ötvenéves pedig középkorú nő nem öregasszony, úgyhogy a kérdés is egy kamu butaság.


"Sok mindent nem büntet a törvény, mégis gerinctelen dolog."


A törvényt pont azért találták ki, hogy ne irigykedő meg hatalmaskodó emberek találják ki mi gerinctelen úgy hogy mindenki szerint más, hanem hogy írásban legyen az, ami az országban hétköznapi közvélekedés szerint az, nem?


"Azért van így a törvény, hogy ne üljenek börtönben a 20 körüli fiúk. Nem azért találták ki, hogy apja, nagyapja korú vén krapeokkal szexeljen egy gyereklány."


Már megint az egy mondatban több butaság, 14 éves az nem gyereklány, hanem fiatalkorú, az apja korú pedig nem "vén" hanem középkorú. Meg akkor okosabbnak képzeled magad a népnél is ennyi ésszel meg a jogászoknál? Mert akkor azt beleírták volna, hogy 14 éves kortól lehet szexelni de max X éves korig.


Csak azokat zavar a fiatalabb-idősebb kapcsolat, akik irigyek, paráznak attól hogy a csávójukat lenyúlja egy kamaszlány, vagy akik kontrollmániásan élvezik a hatalmaskodásukat a lányuk felett, nem?


Nem vagy normális komolyan, ha az embe"rek öltözködését, mint önkifejező/esztétikai eszközt összeveted a tinik önös érdekből való kihasználásával."


Akkor ha valaki összejön valakivel úgy hogy az neked nem tetszik attól az még nem inkorrekt és nem manipuláció. Ilyen erővel akkor minden ember, aki neked nem szimpatikus az hazug, és mindenki aki tetszik az meg egy fantasztikus csodaember.

2017. júl. 3. 21:16
 32/60 anonim ***** válasza:
91%
Kösz szépen, de én nem féltem a páromat egy kislánytól akinek éppen csak elkezdett nőni a melle és talán még menstruációja sincs. Bennük még nem sok nőiesség van, a korukbelieknek meg a pedofiloknak megfelelnek, de egy egészséges felnőtt ember azokra gerjed akik már befejezték a pubertást. Te meg használhatsz akár milyen szavakat (kamasz, fiatalkorú, középkorú), a kiscsaj apja akkor is sz.arrá fog verni és meg is érdemled.
2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Jóhát ha neked egy ilyen gyilkos a szimpatikus, akkor te vagy az aberrált.
2017. júl. 3. 21:36
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Azt el tudod magyarázni, mi azzal a baj, ha egy 14 éves lány és egy 75 éves papa összejön?

Mert ez neked se tetszik!

Pedig jogilag nem büntethető!

És talán egy iPhone is kijön a nyugdíjából. ;)


Ha már itt tartunk: onnantól, hogy fizets a szexért (az adok érte egy iPhone​-t is fizetség!) már prostitúcióról beszélünk, és az bizony 18 alatt illegális.

Úgyhogy el lehet tolni a biciklit.

2017. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintetek vajon fog neki venni iphone-t? <3

2017. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted, hogy nem hazudnak a sminkelt nők?


Ha téged nem érdekel, hogy néz ki smink nélkül meztelenül, mielőtt összejössz vele, a te bajod. Tutti megmutatná, ha elvinnéd strandra, vagy szexelnétek. Aztán, ha ledobta a melltartóját, még mindig mondhatod, hogy neked így nem kell. Felnőtt vagy, teljes értékű ember, csak nyisd ki a szád.


Ezzel szemben egy 14 éves fiatalkorú(aminek szinonímája a gyereklány, csak más közegben használatos) még befolyásolhatú gyerek. Valahol meg kellett húzni a határt, szerintem te sem gondolod komolyan, hogy egy 13 évest egy nappal a 14. Szülinapja előtt megdönteni kevésbé visszataszító, mint a szülinapján.


Az a pár nap, pár hét, vagy egy év nem elég arra, hogy annyival felnőttebb legyen, hogy ne legyen elítélhető emberileg a vele folytatott szexuális együttlét.


Gőzöm sincs miért így hozták a törvényt, de mostanában sok új törvényt hoznak, remélem ezt is megreformálják. Én 16. Életévhez kötném az alsó korhatárt, 21hez pedig a felnőttlétet.


Ha belegondolunk, hogy az emberek teste mikorra fejlődik ki, "nő fel teljesen", még a 16 is túl alacsony alsó korhatárnak számít.


Miért nem a biológiai oldaláról közelítesz a dolgoknak? Mert az kevésbé kedvező a férfiakra nézve? Szerintem sokkal egészségesebb ezt az oldalt venni alapnak.


Szerintem egyébként az önmagukkal nem bíró tizenévesek védelme miatt hozták ezt a törvényt, arra pedig senki nem gondolt, hogy jön az internet, ahol az apjakorukbéli férfiak könnyen megtévesztik majd a fiatalokat és kihasználják őket.


Az internet előtt nem tudta volna senki bebeszélni egy 14 évesnek, hogy ő bizony a lelki társa egy 40esnek, mert szóba sem állt volna vele, ha meglátja az utcán.


Attól, hogy valami megengedett, nem feltétlen kell élni a lehetőséggel. A felnőtt emberek nem a joghoz igazítják az erkölcsüket, hanem az erkölcsükhöz alakítják a jogot. Nem tudunk lépésttartani a technikai fejlődéssel.

2017. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

"Miért nem a biológiai oldaláról közelítesz a dolgoknak?"

"Szerintem sokkal egészségesebb ezt az oldalt venni alapnak."

"Az internet előtt nem tudta volna senki bebeszélni egy 14 évesnek, hogy ő bizony a lelki társa egy 40esnek, mert szóba sem állt volna vele, ha meglátja az utcán."


Hát a menstruálás kezdete az ami jelzi, hogy biológiailag érett valaki, régen a görögöknél 15 évesen adták a lányokat férjhez, nem? Ez hogy 16 éves csajok tetszenek a férfiaknak, ez max. a leendő anyósoknak, hatalomukat megtartani akaró apukáknak, meg az idősebb nőknek nem tetszik, nem?

2017. júl. 4. 11:43
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

#37 Én speciel 12 évesen kezdtem menstruálni, szval ha a biológiai oldalról közelítjük a dolgokat, akkor engem már azon a ponton férjhez lehetett volna adni. Vannak olyan helyek a vilagon, ahol férjhez is adtak volna, vagy nem akadályoztak volna meg abban, hogy elrontsam az életem azzal hogy valami látens pedofillal összejövök. Még szerencse, hogy normális értékrendű emberek között nőttem fel, neked viszont nem javaslom, hogy csinálj utódokat. A görögök pedig elég durva pedofil kultúrával rendelkeztek, szóval megértem, hogy vonzanak.

Amúgy meg nem csak az általad lenézett felnőtt nőknek nem tetszik a gyerek lányokkal való kikezdeni gondolata, hanem a normális, egészséges lelkületű férfiaknak sem.

2017. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Már megint megy hazug rágalmazás. A pedofil a gyerekekhez vonzódik, nem a csöcsös kamaszlányokhoz.
2017. júl. 4. 12:12
 40/60 A kérdező kommentje:
Nem gondoltatok még arra, hogy attól hogy sokat ismételgettek egy hazugságot, hogy "pedofil", "öreg", "vén" meg "gyerek", attól még nem válik igazzá, attól nem változik át sem egy 14 éves kamasz gyerekké, sem a középkorú öreggé, vénné? 14 a korhatár gyengébbek kedvéért ez alatt pedofil valaki Magyarországon, ha azt állítod hogy a a 15-el szexelő az pedofil az szimplán nem igaz, mert 14 a korhatár.
2017. júl. 4. 12:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!