Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valakit az isten, meg a sors egyedülinek teremtett? Nem teremtettek neki legalább egy embert, aki mellett boldogan élhet? Akinek örökre egyedül kell lennie?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok. Nem kell vallásos, meg idióta válasz.

#párkapcsolat #szerelem egyedüllét #szomorúság egyedül
2017. júl. 4. 09:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Nagyon sokan vannak akik pont hogy egyedül boldogok. Persze a társfüggő, kapcsolatfüggő közfelfogás az ilyeneket rendszeresen démonizálja, és mindenféle hangzatos sosemvolt betegségnevekkel illeti.
2017. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik mivel sors sem létezik. Mellesleg az emberek nem teremtődnek manapság, hanem születnek. :D
2017. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Sokan mondják, hogy mindenkinek megvan a párja valahol... De aki pl. 35. éve egyedül van, annak hol van?

Azonban fel kell tennie magában a kérdést: mit tett érte, hogy ott tart, ahol? Kezdeményezett-e? Stb.

Nagyon nehéz kérdés ez, akinek van valami látható betegsége és egyedül van. A legtöbbjük szeretne párt magának mégsem jön össze. Őket is egyedülinek teremtette a sors (akiknek talán valóban szükségük lenne egy társra)? Szóval nehéz kérdés.

2017. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem én ilyen vagyok.. de csöppet sem búslakodom, sőt mióta megtaláltam életem értelmét és az álmaimat követem, boldogabb vagyok mint valaha
2017. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!