Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vizsgaidőszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vizsgaidőszakban mennyire merültök bele a tanulásba?

Figyelt kérdés
az ismerkedés/meglévő párkapcsolat teljesen háttérbe szorul? vagy ez csak egy jó indok a lekoptatásra?
2010. máj. 20. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

van, hogy napi 10 órát tanultam, de amúgy simán belefér akár heti többszöri tali

ha meg akarja tanulni megtudja, és lesz idő rád

2010. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát emiatt tuti hogy nem szakít senki sem. De viszont ha te ezt elhiszed, hogy emiatt szakítottatok, akkor te vagy a lúzer. (bocs)
2010. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szorul háttérbe. csak nem gépezek és nem olvasással meg eggyébbel töltöm a szabadidőm, hanem tanulok. a barátom nem szorul háttérbe és akár együtt is tanulunk :)
2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ mennyire húzós a dolog. Nem buknék meg a kedvéért, az fix, szóval bírja ki azt a pár napot, amikor tanulok. Ezért szakítani nem szakítanék, de nélkülözném.
2010. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

párom tényleg a 2tanuljunk meg minden 100%osan" elvet vallja,pedig ez már másoddiplomája,de soha egy vizsgaidőszak nem telt el ugy,hogy legalább ne másnaponta találkoztunk volna...most melozik is suli melett,de igy is együtt vagyunk rengeteget

én is államvizsgázok 3 héten belül,de nem visszatartó erő ettol,hogy heti 5-6 napot együtt legünk...

tudok ugy is tanulni,hogy ő gép előtt ül,vagy szintén tanul

aki erre hivatkozva nem ér rá 2 napnál több időt,ott van más is,ez nem indok,napi 24 órát nem lehet tanulni...

22/L

2010. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt két hétbe napi 4-5 órákat aludtam, a többit tanulással töltöttem, hogy ne vágjanak meg... mondjuk épp nincs barátom, de a hátam közepére se kellett volna egy éppen. Ha lenne, akkor is a tanulás az első (sajnos:P)
2010. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sosem hanyagolnám a barátomat vizsgaidőszak miatt. Főleg, mert szexmegvonással fenyeget. :D Inkább tanulunk együtt, aztán ha már elfáradtunk "agyilag", elfoglaljuk magunkat mással.
2010. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!