Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye taktikázás?

Figyelt kérdés

Felnott kategoria, felnott emberek velemenyere vagyok kivancsi, a szituacio tinikategoriat erdemelne viszont..

Egy 18 eves leannyal kerultunk az utobbi par hetben egesz kozel egymashoz. Csok stb megvolt, kovetkezo talalkozas penteken lesz egesz hetveges dolog, nyaralas haverokkal. Tobb, mint egy napja nem irt vissza mar, eddig minden egyes dologra reagalt es mar akkor is irt amikor nem voltam elerheto, hogy "Megint itt hagytal :'(". Tobb mint egy napja gondolt egyet, megnezte amit irtam, sot igazabol tema kozepe lett szo nelkul hagyva, es nem reagal. Maskor ha csak megneztem amit irt mett nem volt mit reagalni, rogvest irt valamit.

En meg most ezen ragodok, hogy mi baja lehet? Egyik percrol a kovetkezore hogyan tud igy "kiabrandulni" valaki? Vagy ez valami idiota taktikazas resze hogy fogok e irni ha o nem? Mindenesetre ha ez volt a celja hogy rajta torjem az agyam , akkor nagyon jol bejott, de nem akarom a csendet megtorni azzal, hogy en kezdmenyezek, amikor bunko modon egy beszelgetes kozepen lelepett es nem valaszolt a kerdesemre.

Az exe is ujra irkalt neki hetvegen de azt mondta nekem hogy nem erdekli mert engem akar. Rossz erzesem van.

Bocs, hogy dedos dolog, de ez van.


2017. júl. 4. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyennel taktikázik, szórakozik akkor nagyon ostoba, jobb ha megszabadulsz tőle, ha meg nem és valami más van a háttérben, akkor is örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2017. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy taktikázik. Valami történt. Igazából még együtt sem vagytok. Szerintem az ex jött közbe.
2017. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha kozbejott akkor meltathatna ennyire hogy kozolje hogy hallod barom amugy mar nem erdekelsz ne varj ram..
2017. júl. 4. 21:31
 4/14 anonim ***** válasza:

"Az exe is ujra irkalt neki hetvegen de azt mondta nekem hogy nem erdekli mert engem akar"


Szerintem hazudott abban, hogy nem érdekli. Nem véletlenül lett hirtelen ez a nagy csend. Szeretjük azt hinni, az olyan kijelentések után hogy "téged akarlak" csakis őszinte igazság állhat.

Közben meg egy 18 éves csaj szava minden csak nem hiteles a mai világban.

Kérdezz rá konkrétan, hogy mi a vérvörös fäsz van most akkor, feleslegesen nem őrlődj a témán.

Bár gyanítom, hogy ez a vonat már elment.

2017. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy tinivel flörtölgetsz. Komolyan, mire számítasz?
2017. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 mivel semmi konkrét nem volt köztettek, és a csaj is egy éretlen tini még csak, így ne legyenek olyan elvárásaid hogy szólni fog ha már várólistán vagy. Természetesen nem általánosítok, de a mai fiatal csajoknak nagyon sekélyes az érzelmi intelligenciájuk, az empátiáról meg nem is beszélek.
2017. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Holnap rakerdezek valami poenos formaban, hogy mi tortent, hogy elmult a varazs? Mellesleg en majdnem hogy biztos vagyok az exes dologban, beszelt nekem rola es bantja az egojat hogy az exe rosszul bant vele, de eselyes hogy sikerult neko visszasirnia magat a csajhoz, o pedig tipikus idiota modon belement.
2017. júl. 4. 21:39
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Ez az ügy eléggé komolytalan részéről.
2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem ér rá. Ezt a valaszt kaptam. :)
2017. júl. 4. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez ennyi volt.
2017. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!