Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú kövér, az csökkenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú kövér, az csökkenti az esélyét a lányoknál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
47%
De ez hülyeség. Ezerszer férfiasabbak azok a hapsik, akik nem vékonyak szerintem. 190 cm + 100 kg, na ez a valami :):)
2010. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
csak feleannyi ideig élnek
2010. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
és 2x annyit esznek
2010. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
a külső megfog, a belső megtart.
2010. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Belső érték az hogy annyira igénytelen vagy hogy szanazéd zabálod magad mindenfélével és nem mozogsz?
2010. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen eszik sokat az, aki kövér, ahogyan nem feltétlen eszik keveset az, aki sovány. Vannak bizonyos anyagcsere betegségek, amik okozhatják meg különböző endokrin problémák. Tudom, hogy most csak cikizni akarjátok szegény kérdezőt, holott szerintem nem érdemli meg. Ha a bunkósága miatt cikiznétek megérteném, mert arról tehet, de ez nem feltétlenül egy olyan dolog, amit magának választott. Másrészről szerintem ti sem vagytok tökéletesek és mondtam, nem mindenkinek a vékony vagy izmos férfiak tetszenek.
2010. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
54%
A kövéreknek nincsenek is belső értékei:D:D
2010. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
szerintem meg neked nincsenek, öreg ;)
2010. máj. 20. 22:43
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha az agy belső értéknek számít, akkor láthatóan nem csak a kövéreknek van meg eme hiányosságuk :) Nagyon bunkó vagy...most ártott ő neked? Szegény egy teljesen normális kérdést tett fel, erre jönnek a "férfiak", akik válaszolnak sértetten. Kíváncsi vagyok nektek van-e kapcsolatotok és a miértjét mennyire osztjátok meg másokkal...

Ne vedd magadra kérdező! Az átlag emberek nem ilyenek, mint akik többségben neked válaszoltak. 21/N

2010. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Szerintem csökkenti.

DE: most megismerkedtem egy fiúval, aki kövérnek mondható. Elég nagy a hasa (mondjuk az apjának is, a tesójának is, szóval ez náluk örökölt dolog) de nem olyan, hogy szétfolyik mindene. Szorgalmas, dolgos, nem lomha, könnyen mozog stb. Eleinte zavart, hogy kövér, de ahogy megismertem megfogott a belsője. Tudom ez nagyon elcsépelt szöveg, de nagyon nagyon sokat dob rajta, hogy okos, jó a humora, nagyszájú, van kisugárzása. És már úgy vagyok vele, hogy jó lenne hozzábújni. :DD

2010. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!