Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú kövér, az csökkenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú kövér, az csökkenti az esélyét a lányoknál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én bírom a macis pasikat. Persze ez nem 200 kilót jelent, de az előző barátom is 130 körül volt és kb 190 cm. Tetszett a külseje, csak épp elég volt etetni :D
2010. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen kategóriás csajok tetszenek neked.Az első benyomás nagyon fontos.És a személyiségről is sokat elárúl,ki hogyan néz ki.

Mondjuk amikor nézem a Lostot,szinte érzem Hurley izzadtságának a szagát.

2010. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
25%

Összejöhetsz te is egy kövér lánnyal. De én például napi 3 órát járok kondiba, hogy jól nézzek ki, nekem is könnyű lenne csak zabálni... Sportoljál, mozogjál, vagy jöjj össze hasonlóan kövér lányokkal, biztos van bennük belső szépség, de én soha-soha nem jönnék össze kövér lánnyal... És szerintem egy szexi lány sem jönne össze egy kövér fiúval.


19/F

2010. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit vagy kövér, akkor még az nem baj sőt néha jobb is, mintha sovány lennél, de ha nagyon kövér vagy az már gond. Kezdj el edzeni, és helyesen táplálkozni nem arra gondoltam, hogy ne egyél semmit, mert ha nem eszel az nem vezet semmire.
2010. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
hát...sajnos ja 16L
2010. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a hormon, betegség, örökletesség stb, van ilyen, viszont a legtöbb esetben kifogás.


A kövér emberek túlnyomó többsége egyszerűen lusta mozogni, és többször annyit zabál mint amennyit kéne. Ha örökölte a hizási hajlamot, akkor egész egyszerüen nem kéne annyit enni, és probléma megoldva. Nem a szél hordja össze azokat a kilókat.


Viszont általában ahelyett hogy odafigyelnének, vagy elkezdenének konzekvensen fogyózni, csak sir a szájuk, hogy igy elfogadottság, ugy elfogadottság... szerintem egész egyszerüen igénytelenség.

2010. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Csökkenti, kábé nullára. Legalábbis egy szép, vonzó vagy csinos lánynál. De ezért nem kell rinyálni, te is a szép, formás lányokat nézed meg, nem a kövér, zsíros nőket. Egy kapcsolat és a szexualitás a látványról is szól, ha nyomasztóan, igénytelenül, bénán nézel ki, az kihatással van a másik lelkiállapotára, és a belső értékeidet ezeken a szűrőkön keresztül fogja érzékelni.
2010. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!