Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna, vagy megmaradna a bizalom?

Figyelt kérdés
Ha a párotok elmegy valamerre a barátokkal, és töltenek fel 1-2 képet amin vannak idegen személyek az ellenkező nemből, vagy esetleg a párotok egyedül van rajt valakivel, aggódnátok, hogy talán történik valami?

2017. júl. 8. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha kölcsönös a bizalom, akkor nem.
2017. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyalják-falják egymást akkor nem. Ha meg nyalják-falják egymást, akkor is csak beszélgetés lenne arról, hogy ez mi volt.

30/f

2017. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem bizalom kerdese nalam,hanem ezt tiszteletlensegnek nevezem. Az en baratom ilyen fotokat nem csinal.

Azert tudjuk mar,hol a hatar ,ha parkapcsolatban vagyunk.

N

2017. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Van egy laza baráti társaságom, és két klubnak is a tagja vagyok, akikkel gyakran eljárok különböző programokra, adott esetben a párom nélkül. Képeket is szoktak feltölteni ide-oda.

Ha párom egyszer is szóvá tenné, hogy idegen személyekkel vagyok egy társaságban, egy étteremben, egy bármilyen rendezvényen, és ebből azt a következtetést vonná le, hogy ott történt valami (konkrétan félrekeféltem), akkor én elgondolkoznék azon, hogy ezt a kapcsolatot érdemes-e ebben a formában tovább építeni.

2017. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, természetesen nem zavarna. Ha bízom a páromban (és ő is bennem) akkor szerintem nem gond,ha pár képen az ellenkező nemmel (is) szerepel.


19/L

2017. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
4-essel ugyanezt gondolom.Sok közösségi programban veszek részt, a párom viszont nem. Képeket is pakolok, de eddig még nem fordult elő, hogy a párom megkérdőjelezze miért vannak nők is a jelenlétemben a képeken. Saját bizonytalanságodat, kétkedésedet jelzi a probléma, gondolkozz rajta.
2017. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szokott engem is hívni a programokra, akkor nem zavarna, hogy amikor nem megyek, akkor éppen vannak ott nők is. Bízok benne annyira,hogy ne ugrojon rá minden nőre akit meglát maga körül,amikor nem vagyok ott.

Igen, történtek már csúnya esetek, a baráti társaságomban is volt olyan,aki megcsalta a barátnőjét amíg ő nem volt ott.Sajnos vannak ilyenek, de én úgy gondolom,hogy a párom nem ilyen.

Egyébként aki megcsalja a párját egy buliban, az csak nem lesz annyira hülye,hogy nyomat vele egy szelfit két csók között és tolja fel facebookra.

2017. júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az en baratom se csinal ilyen fotokat. Ismeros lanyokkal esetleg, akiket en is ismerek es van parjuk es tudom, hogy semmi tartanivalom semmitol. Idegen lanyok eseteben se ez lenne az elso gondolatom ugyan, de sok ertelmet nem latom aznap megismert emberekkel szelfizni es feltolteni...
2017. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk ilyen fotókat csinálni egymásra való tekintettel. Nem aggódnék, hogy történik valami, de mi ezt így beszéltük meg és kész.
2017. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megszoktam kérdezni hogy ki az. Zavar igen, ugyanakkor azt is tudom hogyha valakit megd**-na, azzal biztosan nem fotózkodna, főleg nem facera... Vagyis igyekszem nem gondolkozni azon hogy mik történhetnek egy buliban, csak próbálok bízni benne...
2017. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!