Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom én ezt felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom én ezt felejteni?

Figyelt kérdés

Van barátom 3 éve. Szeretjük egymást, minden jó. Van efy haverja akivel soha nem foglalkoztatott különösebben,csak pár szót beszéltem vele, ha szórakozóhelyen vagyunk meghív piára ilyesmi.. és nagyon helyes. De tényleg nem is akarta, tőle semmit, én a barátomat szeretem, csak magamban megjegyeztem hogy helyes. (de 4 évvel fiatalabb is nálam)

Az éjjel vele álmodtam. Azt, hogy a barátommal a kapcsolatunk nem olyan jó, és hogy csókolóztam ezzel a fiúval hát mennyei volt az álmomban... és szakítani akartam a barátommal mert nagyon megtetszett ez a haverja és én is neki. Csak titkoltuk a dolgot mert barátom mindkettőnket kinyírna (nem szó szerint de az biztos baromi nagy balhét csinálna).

Ébredés óta csak erre a fiúra gondolok, nézegetem egyik közösségi oldalon... Van ennek valami jelentése a jövőre nézve?


2010. máj. 21. 10:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért de siettem! :)
2010. máj. 21. 10:52
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak annyi hogy megmozgatta a fantáziádat, nekem is volt már ilyen én kb egy hétig fullra odáig voltam egy srácért aki tetszett meg vele álmodtam, de azóta teljesen elmúlt és minden nap vagy 5x rámír msnen de már egyáltalán nem érdekel:) nehogy feladd azt a három évet!!!!
2010. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap azt álmodtam hogy elütött a villamos biciklizés közbe. Valamiért nekem is ez jár az eszembe egész nap. Szarul érzem magam Akkor most én se üljek soha többé biciklire?????????!!!!
2010. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!