Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom tudni felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom tudni felejteni?

Figyelt kérdés

Megláttam a buszon pár hete egy lányt, és mostanában rengeteget gondolok rá, és az utóbbi napokban pedig már tényeg nagyonnagyon sokat. És ez állati rossz nekem, mert szinte a sírás kerülget már.


El tudnám felejteni valahogy? vagy egyáltalán el fogom felejteni valamikor?


2010. máj. 26. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha nem látod sokáig,már nem is fogsz rá emlékezni,és akkor jön 1 másik lány...
2010. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még látod minden nap, mi akadályoz meg abban, hogy megszólítsd?
2010. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy tutira nemlennék az esete, semmi más.
2010. máj. 26. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát csak megér.
2010. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Ha valakit nem ismersz az nem is hiányozhat.
2010. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Homár vagy, csak nem mered bevallani
2010. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

szerintem csak nagyon vágsz valakire. egy buszos lányba nem eshetsz bele ha nem is ismered. ez ellen viszont tehetsz. honnan tudod, hogy nem lennél az esete ha meg sem próbálod? honnan tudod, hogy nem az olyan tipusu fiúk jönnek be neki, mint te?

próba nélkül tényleg nincs esélyed. ;) szóval goo!

16/L

2010. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél az esete?
2010. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy egy sima egyszerű átalgos srác vagyok, akik nem kimondottan a lányok kedvence.


Egyébként nem tejesen ismeretlen a számomra, mert a nevét tudom, mivel felkutattam myvipen+iwiwen.

2010. máj. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!