Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért csináltok olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csináltok olyat, hogy kifaggatjátok a lányt a magánéletéről, de ti nem akartok elárulni róla semmit? Ez mire jó?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább pont fordítva veszem észre, mindig kíváncsiak a kis punik, hogy mivel foglalkozik az ember, hogy ha már vonzódik ez még vonzóbbá teheti számukra az egyént, ha látják menő foglalkozása van és jól is keres vele.
2017. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem hogyan jött ide első. Nem a kérdésre válaszoltál.
2017. júl. 12. 16:52
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Hát úgy jött ide, hogy inkább a csajok faggatják ki mindenről az embert így második kérdésben már tuti, hogy mit dolgozik az ember úgy :) Én nem szoktam faggatni csak, ha már komolyabban érdekel a dolog és a csaj is, ha így jobb a válasz.
2017. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ugyan annyit akarunk tudni, mint amennyit tőlünk kérdez a lány. Az más kérdés, hogy a mi magánéletünk az "semmi"...
2017. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3: igen, így értettem.:) Lehet, hogy nem volt egyértelmű. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért jó az egy srácnak, ha engem kifaggat a magánéletemről, de mikor én visszakérdezek, akkor nem akar válaszolni? Ezt már több férfinél tapasztaltam.
2017. júl. 12. 17:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert lehet vaj van a fülük mögött. Kifaggassalak? :D
2017. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel, akarják, csak kicsit erősebb nyomás kell.
2017. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert akinel az informacio, aze a hatalom, akinel a hatalom, annal a dontes lehetosege.


A valosagban ezt a titkolozo viselkedest sunyisagnak nevezik, messzire el kell kerulni az ilyen embereket.

2017. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert most volt egy másik kérdésnél, hogy őszinte férfi nincs. Férfiak mondták.

Mindegyik prostizott és titkolózik.

2017. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert egy férfi legyen titokzatos, senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogyan járjuk a magunk útját, sok lehetőségtől zárnánk el magunkat, ha ebbe beavatnánk mindenféle jött-ment nőt.
2017. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!