Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos paiknak nagyobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos paiknak nagyobb az elvárásuk?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nagyon sok olyan pasi udvarol aki szerintem túl helyes. Én magam átlagosnak tartom de nem akarok túl jó pasit, mert bennük nagyon sokat csalódok. Viszont azt vettem észre, hogy az átlag srácok pedig engem észre se vesznek, vagy nem foglalkoznak velem. Nagyobb az elvárásuk? Mit tegyek,hogy észre vegyenek ők is?
2017. júl. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább arról van szó, hogy a sok visszautasítás miatt nem mernek olyan bátran kezdeményezni. Ha tetszik egy pasi, kezdeményezz nála. Csinálhatod teljesen direkten is, de ha ez sok neked, akkor legalább éreztesd vele, hogy érdeklődsz iránta. Kezdeményezz beszélgetést, kérdezz róla stb stb. A legtöbb férfinak azért nem kell rettenetesen sok bátorítás, csak néhány gesztus.
2017. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Egyáltalán nem a másik külsejétől függ, hogy csalódni fogsz-e bennük vagy sem.
2017. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 azért egy olyan pasi aki mondjuk több csajnak bejön valószínűbb, hogy megcsal vagy ilyenek. Nem hülyeség amit írtam
2017. júl. 12. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Illetve nem tudom, neked miért jobb az, ha valaki azért nem csal meg, mert nem kell senkinek xD Az ilyenek ráadásul belül frusztráltak és nem lehet velük normális kapcsolatot fenntartani hosszútávon.
2017. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%-os, értelmetlen ez a vita, mivel mindig konkrét emberekkel ismerkedünk, nem pedig kategóriákkal. Nem tudjuk, hogy a kérdezőnek egyáltalán mi számít helyes meg átlagos pasinak. Ez lényegtelen is, mivel a kérdezőnek minden joga megvan ahhoz, hogy olyan férfiakkal próbálkozzon, amilyenekkel akar. Ha ő nem akar általa túl helyesnek tartott férfiakkal kapcsolatot, az a szíve joga, majd más akar.
2017. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh girl én nem csalnálak meg az 100% :.D
2017. júl. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a "jópasi" azt gondolja, nyert ügye van = ingyen numerának tekint.

Az átlagosabb hapsi pedig azt hiszi semmi esélye nálad, vagy ő is sokat csalódott.

2020. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!