Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány, akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány, akivel együtt dolgozom és viszonylag sokat beszélgetek sohasem kérdez tőlem/rólam semmit (velem ellentétben), annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Úgyértem tényleg semmit. Semmit. Abszolút semmit. Se hogy milyen napom volt. Mit fogok csinálni munka után. Milyen évem volt (egy éve is együtt dolgoztunk). Hogy alakultak a tanulmányaim. Semmit. Nem tudom tovább fokozni mennyire nem érdeklődik.


Ha én kérdezem valamiről hosszasan kifejti, nem egy-két szavas válaszokat ad, egész jókedélyű, nem látszik rajta hogy teherként élné meg az érdeklődésemet.


Ennyire leszarna nem csak mint férfit, de embert is?


2017. júl. 14. 00:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

jav.: Ennyire leszarna nem csak mint férfit, de mint embert is?


ui.: ő 20 éves, én 23 vagyok.

2017. júl. 14. 00:19
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt ma egy hasonló kérdés, de lehet, hogy azt is Te írtad ki. Úgy látszik manapság az embereknek nincs kedvük megszólalni. Te se kérdezd többet, figyeld, hogy hogy reagál, lehet egyszer csak magától nyitni kezd feléd. Ha nem, és így megszakad minden kapcsolat köztetek, akkor felesleges vele foglalkoznod..
2017. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki. Nem is láttam. Megkeresem.
2017. júl. 14. 00:23
 4/19 A kérdező kommentje:
Esetleg be tudnád linkelni nekem?
2017. júl. 14. 00:27
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Úgy szarja le hogy mi volt veled, ahogy a wc illatosítót szokta.


Szomorú ez, de el kell fogadnod!

2017. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Dettó :) Tegnap egy nagyon hasonló kérdést írtam ki. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2017. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nőként mondom : még annál is inkább leszar téged,mint ahogy gondolod :)
2017. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak udvariasságból áll veled szóba.
2017. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű? Az a nő elvisel. Ha kérdezel válaszol, olyan témáról szívesen beszél, ami öt érdekli (önmaga pl ilyen), de az, hogy élsz e vagy halsz egyáltalán nem izgatja.
2017. júl. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért nem egyértelmű: az érdeklődésnek még csak a szikrája sem alakult ki benne az irányodba.


>nem látszik rajta hogy teherként élné meg az érdeklődésemet


És ez már pozitív dolog? :D

2017. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!