Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek? Annyit hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszike077 kérdése:

Segitenétek? Annyit hozzá tennék, szeretném elfelejteni az apukát de nem tudom.

Figyelt kérdés

Szóval tudod hogy nevelő szűlőknel vagyok... Volt egy srac aki szinten itt volt kb fél evig kavargatunk ( csak sex) én nagyon bele szeredtem... Most már ő is tudja

..csak hogy a sajat szulei nem birjak a ciganyokat... Tudod az vagyok..

És itt jön a pláne 3 és fél honapos terhes vagyok... Én úgy látom rajta szeretné... Csak az anyukaja htassara ő azt mondja már hogy n akarja... Adjam orokbe..

A tesojaval hugaval taliztam tegnap Mert odakoltozott hozza... Azt mondta ő is latja rajta hogy nem szerelmes belém,de a gyereket akarna csak az anyuk megkeseritene az eletunket.. Tul anyas és ezert nem akarja a dolgot!! félt, aggodik értem... De ennyi. Én most már lassan egy hete nem alszom kb 20 30 perceket max. Nagyon kivagyok és pánik rohamaim vannak...


2017. júl. 14. 20:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
84%
Hány éves vagy? El tudnád tartani egyedül a gyereket, tudnál neki normális körülményeket biztosítani? Gondolom nem. Vetesd el a gyereket, vagy add örökbe.
2017. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is fiatalon szültem, így azt merem mondani: ne akard felnevelni. Abból, ahogy írsz, nem gondolnám, hogy a középiskolás tanulmányaid végén jársz. A nevelőszüleid mit szólnak? És a gyámhatóság?
2017. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
25 vagyok, az apa 32 igen nehéz lesz már 4 honapis
2017. júl. 14. 21:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Nehéz de egyutt megtudnank oldani egyedül is... Csak Hát.. Nehéz apa kell :/
2017. júl. 14. 21:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Érettségim, szakmám van.neki is nem ezzel van probléma...
2017. júl. 14. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

" az apa 32" - és hagyja, hogy a szülei beleugassanak a párkapcsolatába?

Kérdező, egy ilyen emberrel a világon semmit nem vesztesz.

2017. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor miért kell nektek nevelőszülő??

Dolgozol? Lenne miből felnevelni a gyereket?

2017. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

25 évesen nevelőszülőknél vagy úgy, hogy már dolgozol?

Hamarabb vagy te 15, és a nevelő apádtól van a gyerek, amit a feleség hatására kell elvetetned.

2017. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Írni nem tudsz, fogalmazni nem tudsz, de érettségid van. 25 éves vagy , de nevelőszülőknél. Na hagyd abba szépen a hazudozást.
2017. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#8, ha 15, akkor is a Kérdező kizárólagos döntése.
2017. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!