Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak TÖBBSÉGE tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak TÖBBSÉGE tényleg nem kedveli az egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
ez hülyeség
2017. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
honnan szeditek ezt a sok marhaságot?
2017. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Olvasgattam itt az oldalon:D
2017. júl. 15. 15:46
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

mindent értek -.-


2-es voltam

2017. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak azok írják, akiket irritál, hogy képzetlenebbek a nőnél és valószínűleg esélyük sem lenne náluk, így inkább úgy tesznek, mintha amúgy se akarnának ilyen nőt :D De ha valakinél ez kizáró ok, akkor abba az illetőbe szerinted mennyi értelem szorulhatott? Egy képzett, értelmes pasinál ez inkább előny is.
2017. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezt vettem észre. Gondolom nálad is kiverte a biztosítékot az egyik kérdés alatt, hogy az egyetemista lányok kasztja öntelt, de segghülye nőket takar... Nem kell foglalkozni ezzel, az emberek TÖBBSÉGE valószínűleg ennél okosabb. Vagy ha nem, akkor legalább nem találkozom velük :D Képzettségtől függetlenül.
2017. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt ihlette a kérdésemet.
2017. júl. 15. 15:52
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Normális embereket ez nem szokta befolyásolni. Ha ismerkedek egy nővel, akkor a személyére vagyok kíváncsi, függetlenül attól, hogy mit tanult vagy mit nem.

Ha valaki az miatt nem kedvelne téged mert egyetemre jársz, akkor hagyd a fenébe mert nem éri meg a ráfordított időt.

2017. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

az említett kérdésben én valóban leírtam, hogy nem jönnék össze egy egyetemista csajjal aki ráadásul "sportos" is.

nekem az ilyen típusú csajokkal csak negatív tapasztalataim vannak.

csupa felszín és érdek ami körülveszi őket, normális emberi kapcsolatok kialakítására alapból képtelenek.

attól hogy valaki egyetemen tanul, még lehet egy romlott és rothadó belsővel rendelkező ember.

és sajnos azt figyeltem meg, hogy az ilyen instás önjelölt egyetemista modell csajok olyan üresek belülről mint egy kiivott kólás flakon.

nyilván nem általánosítok, mert annak semmi értelme, de az én tapasztalataim sajnos ezt mutatták.

attól még persze lehetnek gyönyörű belsővel és külsővel rendelkező egyetemista nők, de én eddig sajnos ilyennel nem találkoztam.

valamelyik tulajdonság mindig erősen hiányzott az illetőből.

2017. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
A looserek többsége. Akiknek sem nőjük, sem pénzük, sem diplomájuk.
2017. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!