Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjárom, ha egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjárom, ha egyetemista arabbal jövök össze?

Figyelt kérdés

Egy kezemen meg tudom számolni hány magyarnak jövök be...

Még szűz is vagyok, pedig már elmúltam 20.

Nekik úgy látom bejövök.

Nekem is tetszenek, de nyílván eddig nem mentem beszélgetésnél tovább.


2017. máj. 24. 23:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
Ajánlom a Lányom nélkül soha című filmet/könyvet.
2017. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Arabtól függ, meg hogy honnan jött. Arab meg arab között is óriási különbségek vannak, csakúgy mint európai meg európai között.


Nekem az egyik legjobb baráti társaságom arabokból áll, ők nagyon rendesek és imádom őket. De vannak elég sz-r alakok is, akiket ismerek a környezetemben, vagy ismerősök által.

2017. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az összes olyan lenne...
2017. máj. 24. 23:16
 4/44 anonim ***** válasza:
28%
Meg hát. Musztafáék főleg a duci lányokat szeretik amúgy, és az a baj, hogy én is. :D
2017. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Átlagos vagyok, nem duci:D

De most itt nem ez a kérdés.

Lenéznek, mert európai vagyok?

Nem vagyok olyan, mint a legtöbb magyar nő. Komolyan gondolom a kapcsolatokat, érdekelne a házasság is a későbbiekben. Másabb, mint nálunk?

Nem utaznék haza vele, csak ő menne látogatóba a szüleihez.

2017. máj. 24. 23:20
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon máshogy gondolkodnak, mint mi. Nekem vannak értelmiségi arab ismerőseim és bennük még él, hogy a nőnek ők parancsolnak otthon. Nincs akkora szabadság, mint nálunk. Például, ha ő azt mondja hogy délutánra ki kell takarítani, akkor te fogod, aztán takarítasz. Biztos vannak kivételek, próbáld meg kideríteni az igazságot, mert ez nem látszik elsőre, de még másodjára sem. Lenézés szerintem nincs, velem jó fejek voltak mindig, bár én férfi vagyok. Csak a kinézeted miatt szerintem kár arabot keresni, nincs olyan nő, aki nem kell itthon senkinek.
2017. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%

1es:ott a férj perzsa volt,nem arab.A perzsák bigottabbak,nagy általánosságban.

Kérdező:Ha úgy érzed,hogy elég rugalmas vagy,egy próbát megér a dolog,de akkor is egy más kultúra,úgy,hogy csak óvatosan!Nagyon figyeld meg a családját,mennyire tartják a hagyományokat,mert az egy arabot nagyon befolyásol. Pl. arra figyelj,hogy a 8 éves lányra adnak-e kendőt,stb.

2017. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%
87.5%, hogy megjarod. Szal up to you.
2017. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

Ha jót akarsz magadnak kerülöd őket. Ha összejössz egyel, a tenyerén fog hordozni, mindent megtesz majd neked, a megtestesült férfi tökéletesség lesz. Csak később jön a fekete leves. Onnantól, hogy összeházasodtok, te a tulajdona vagy és kuss a neved. Ha elég buta vagy elmész vele az országába, elveszik a papírjaidat, sose jöhetsz haza. Ha szerencséd van, csak a gyerekeidet viszi el, nem látod őket többet.

De ha még kifogsz egy "normálisat", aki tényleg nem ilyen vallásos állat, akkor se. Nem véletlenül nem tudnak (mondjuk nem is akarnak) integrálódni a bevándorlók. Egész más a vérmérsékletük, az életszemléletük, a szellemiségük, mint az európaiaké. Ez nem föltétlen rossz dolog, csak nem kell erőltetni ezt a keveredést.

2017. máj. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
93%

Meg.


Van egy kolléganőm ő is ilyen srácoknak nyomja, mindegyik marha rendes amíg itt van a rotációján fél-egy évig (csak fizetni nem szeretnek semmiért azt a csajra bízzák pedig a mese szerint otthon mindegyik sejk 1000 szolgával), házasságot szerelmet ígérnek, majd lelépnek, fel év múlva meg hallod, hogy elvett valami otthoni lányt és a romlott nyugati erkölcsökről filozófiálgat.


Mellesleg piszkosul lenézi a többségük az európai nőket, olyan bármit meg lehet tenni velük, nem számít kategóriának.


(Ui tisztelet a kivételnek)

2017. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!