Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Minden sikeres férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Minden sikeres férfi mellett áll egy nő" mondást, hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

1, Egy férfi a párkapcsolat mellett lesz sikeres.

2, Egyedül lett sikeres és bevonzott egy nőt.


Én úgy hiszem az első jobban megállja a helyét mivel azt látom, hogy akiknek van párkapcsolatuk többre vitték az életben, mint akik egyedül vannak. Akik egyedül is sokra vitték azoknak se lesz automatikusan barátnőjük, tehát ha a másodikra értik akkor a mondás értelmét veszti.

Csak azért kérdezem, mert volt egy vitám ezzel a mondással kapcsolatban és az első variáció mellett érveltem, és furcsa, hogy sokan másként értelmezik.


2017. júl. 15. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

ha a megfelelő nőt fogod ki akkor nagyon sokat tud előre vinni az életben, rengeteg terhet megoszthatsz vele és testileg-lelkileg sokkal boldogabb vagy...


ám ha melléfogsz...tudod milyen egy vasmacskával úszni? :D


én várom a vitorlámat, a vasmacskákból már volt elég :D

mondjuk én a sikereimet a vasmacskák mellett is hajszoltam, csak ugye akkor olyan visszahúzással, hogy nagyon nagy erő kellett hozzá

2017. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Totál egyértelmű... a mondás azon az általánosságon alapszik, hogy a férfit rugdosni kell, hogy vigye valamire, ill. ne elégedjen meg azzal, amilye van, ha a nő lát benne potenciát, hogy többre mehet, akkor ösztönözni fogja, ki fogja hozni belőle a maximumot.

Nem is értem, hogy lehet ezt a 2. verzióként érzelmezni.

2017. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy állt mellette egy nő társként és mindig számíthatott rá.
2017. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Eredetileg ez egyszer hibásan került nyomtatásba. Haszonlesővel van az eredeti, de könnyű elírni, mert mind a kettőben van n és hosszú ő.

30/f

2017. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

arra,hogy ott van melletted egy megbízható háttér.

nem kell vacakolnod mindenféle apró cseprő energia rabló dologgal,mert a nő megoldja és te tudsz a nagy lóvéra,vagy a hatalomra koncentrálni.

közben meg nem vagy frusztrált sem mert rendszeres a nemi életed.

2017. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Úgy, hogy a sikeres férfinél mindig akad olyan nő, aki összejönne vele.
2017. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy amióta világ a világ azt az embert, aki a szerelemben sikertelen, nem lehet igazán sikeresnek nevezni. Lehet bármekkora hódító brutális birodalom teljhatalmú ura. Ha képtelen kapcsolatban élni nem mondható sikeresnek.
2017. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Mindenkinek van anyja
2017. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy egy támogató, jó feleség olyan potenciált hoz elő a férjéből, amire maga sem gondolta volna, hogy képes.

Meg szerintem a nők alapból sokkal jobban bánnak a pénzzel. Körülöttem is azt látom, hogy a házas sikeres férfiak nagy része a feleségük támogatása nélkül vagy el se jutottak volna oda, ahol vannak, vagy pedig a iszonyatosan ostoba pénzköltési szokásaik miatt hamar lehúzhatták volna a rolót.


Ez most kivételesen nem pasiellenes trollkodás, hanem valós meglátás :D


Ez nyilván fordítva is így van, egy támogató férj mellett a feleség is sikeresebb.

2017. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Deák Ferenc, Nikola Tesla és még jópáran nagyon sikeresek voltak, és semmi nőhöz nem volt közük :) szóval ez csak egy divatos közhely. A piros kezeket visszaadtam.
2017. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!