Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a munkatársaimtól, ügyfelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkatársaimtól, ügyfelektől sokszor megkapom, hogy csinos vagyok, de szinte sosem azt, hogy szép, akkor igazából csak az alakom jó, de az arcom nem szép?

Figyelt kérdés
(Formaruhában vagyunk, ami nem kihívó, átlagos, tehát az öltözéknek itt nincs szerepe. ) 24/L
2017. júl. 16. 11:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Most jobb lenne, ha füttyögnének "höj de szekszi vagyol!" "Őj, de jó csöcse van!" "öööüüüüeeee béjbe ha ilyen s***m lenne egész nap a kezemen űnék höhöhöhö bööööf"



Ugye hogy nem?

2017. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Neked szimplán önbizalomhiányod van, ezért keresel még a kákán is csomót, hogy ha nem azt mondják rád, hogy szép, hanem csinos, akkor máris negatívumként veszed fel és még véletlenül se örülnél annak, hogy valaki megdicsért téged, úgy összességében!

Ezek szinonimái egymásnak.

2017. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Örülök neki, ha dicsérnek, nem erről van szó. Mikor csinosnak neveznek annak is, de azt annyiszor mondják, hogy már valahogy komolytalanná, sablonossá vált a szememben. Szerintem a szép az igazán pozitív jelző, azt mégsem nagyon mondják, ezért gondolkodtam el rajta, hogy talán csak az alakom jön be nekik.
2017. júl. 16. 11:59
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a csinos szót szoktam használni kivétel nélkül. A szépet inkább csak a párommal mondom
2017. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint a szokásos gyakoris női rinyálás, hogy semmi nem jó. Bocs, de egy kicsit gondolkodhatnál is, ha már eszet adott neked a Jóisten/természet/ufók, bárki. Azért nem mondják neked, hogy szép vagy, mert ez már kicsit túllép a munkatársi/ügyféli kapcsolaton, és olyan felhangjai vannak, mintha kezdeményezni akarnának. A "csinos vagy" teljesen normális bók, bárkinek el lehet sütni, akár egy 70 éves nőnek is. De olyannak nem szokás mondani, hogy "milyen szép vagy", akitől nem akarunk semmit, vagy akivel meg akarjuk tartani pl. az ügyfél-ügyintéző viszonyt, mert ez már nem fér bele. Remélem, érthető voltam. Teljesen felesleges és hülye dolog azon agyalnod, hogy biztosan ronda vagy, csak mert mondjuk vadidegen ügyfelek nem mondanak olyanokat, hogy de szép vagy, meg milyen szépek a szemeid stb.
2017. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Munkatárs, ügyfél a csinos szót használja. A szép túl bizalmas és nem munkahelyi környezetbe való. Ügyfelektől ilyen tolakodás lenne és udvarias ember nem bizaslmaskodik.
2017. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tulajdonképpen a kettő ugyanaz, csak a csinos a "hivatalos" változat? Őszintén szólva ez már nekem is eszembe jutott. De általában a nők is a csinost mondják, pedig ők biztos nem akarnak tőlem semmit.
2017. júl. 16. 12:16
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként te most valójában dolgozni jársz oda, vagy ismerkedni, és az egódat polírozni?


Férfi vagyok, még soha senki nem mondta melóhelyen, hogy jóképű vagyok, vagy milyen jól áll a zakóm... másrészt a projektek kifejezetten kérik, hogy velem dolgozhassanak, rengeteg pozitív visszajelzést, és díjat kapok. Én ezekért járok dolgozni, ebben mérem a sikert a munkahelyen, nem abban, hogy megdícsérnek e az ügyfelek vagy a kollégák... Hidd el, jobb erre hajtani, 2-3 év múlva jönnek a fiatalabb kolléganőm, és körülöttük lesz a hype, téged már a kutya nem fog dícsérgetni, akkor mit fogsz csinálni?

2017. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
#7: Istenem, neked tényleg nem sok eszed lehet. Épp arról óbégatunk itt, hogy a kettő nem ugyanaz. A szépséget nem egy ügyintézőn vagy kollégán dicséred, max. csak ha akarsz tőle valamit. Pont hogy a "szép" több, mint a "csinos", nem pedig fordítva. Ha valaki megdicsér, hogy csinos vagy, az zömmel egy semleges bók, a szépséget már nem lehet pl. egy ügyfél-ügyintézői viszonyban dicsérni, az inkább már udvarlás jellegű. 24 évesen azért ennyit már megérthetnél. Bár a gyakorit ismerve itt semmi sem meglepő.
2017. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy kicsit el vagy tévedve. Igen, dolgozni járok a munkahelyemre, ez csak egy több éve tartó jelenség, amire ennyi idő alatt felfigyeltem. Miért fáj ez neked? Nem értelek.
2017. júl. 16. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!