Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hogyan élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan élnétek meg, ha lenne egy nő akit bármikor elő vehettek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, több éves ismerősi viszony az alapja, amiből aztán szex lesz, majd ez rendszeressé válik és kialakul, hogy bármikor hívhatod. A nő azt mondja, hogy fergeteges veled a szex és azért működik így köztetek, viszont sejthető, hogy a nő szerelmes, de ezt sosem vallaná be. Nincsenek érzelmek, nem mutat ki semmit, de mindig ott van ha hivod. Sosem volt nézeteltérés, sem feszültség, sosem tett senki semmit a másiknak ami "sok lett volna" vagy nem szívesen tette volna.


Mit gondolnátok és hogyan élnétek meg ezt hosszú távon, ha pl már évek óta tart, de van hogy fél évig nem is találkoztok.


Kort is írjatok. köszi


2017. júl. 17. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Házi/rabszolga? Hát, kissé idejétmúlt.
2017. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha hívnám akkor tetszene, ha jönne akkor én is tetszenék neki, tehát megpróbálhatnánk egy rendes kapcsolatot, és ennyi.


31/F

2017. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Tetszene. Le lehet pontozni.
2017. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lépünk kapcsolatba? Nem értem.
2017. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszene nekik...más kérdés, hogy neked megfelel-e, hogy valakinek egyből ugrasz, nem sok tartás lehet benned.
2017. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kapcsolat esélye szóba sem kerül, ahogy érzések sem.
2017. júl. 17. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy gyerekkori barátom, akivel eléggé jóban vagyunk és ha épp olyan van és egyedül vagyunk akkor szex terén is ott vagyunk a másiknak. Emellett meg mindig jó ha van egy két olyan ember az életedben, akivel nincs szorosabb kapcsolatod és nem is nagyon szoktatok beszélni, de át lehet hívni szexelni amikor kell és persze mind a két fél részéről tisztázva van, hogy ez csak szex.
2017. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Voltam hasonlóban, a ferfinek is jó volt! Szerintem ilyennek a legtöbb férfi csak örülne :)


20/L

2017. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem élnék vele. Vagy vigye a teljes csomagot, vagy felejtsen el!
2017. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos elég rossz kapcsolattartó vagyok. Ha valakinél nem érzem, hogy fontos vagyok neki, akkor nem találkoz ék vele többet.
2017. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!