Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg a rossz fiúkat szeretik? Főleg a 18-25 éveseket gondolok

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 19:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
50%

Most ez olyan, hogy az önmagukat "jófiúnak" kategorizáló pasik között is láttam már kurucinfót olvasó, a nők véleményére kevesebbet adó pasit, aki azért tette magát ebbe a csoportba, mert magába forduló volt, nem pedig nagyhangú, széles baráti körrel.

Nálatok a jófiúság egy az egyben ugyanazt jelenti, mint a nyámnyilaság.

Max a leglecsúszottabb nők azok, akik direkt arra izgulnak, hogy egy pasi legyen r0hadék, de a többségnek az kell, hogy a társával lehessen jókat röhögni, ne kelljen folyton könyörögni neki, hogy mozduljanak végre ki egy kicsit a házból (nem is bulizásra gondolok, hanem bármire) és legyen tartása.


Ez a "mindenki rosszfiú, akinek van valamennyi szociális érzéke" kb olyan, mintha egy csaj, aki folyton fingik arra fogná a párkeresési nehézségeit, hogy túl házias és hűséges. Lehet, hogy igaz rá ez a 2 dolog, de a probléma forrása máshol van.

2017. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
#22, már nem azért hogy kötekedjek, de a kurucinfó olvasása hogy függ össze a párkapcsolatokkal :D és mitől lenne rossz ember, aki azt olvassa, nem a magyargyűlölő, hazudozó és ténytagadó zsindexet meg 444-t?
2017. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Definiáld már kérlek a rosszfiút. Mert ha az egy nárcisztikus öntelt fazont jelez, akkor kösz, de nem.
2017. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#23 nyugi.. a 22es csak egy libsi aki képtelen kimozdulni bármilyen témában a maga kis gondolkodási/megbélyegzési gettójából
2017. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

NEM! Én a FÉRFIAKAT szeretem és nem a rossz fiúkat. A rossz sem stimmel. Inkább legyen kedves,határozott, céltudatos, művelt, okos,intelligens,nyitott és türelmes típus egy szelíd oroszlán. De ne egy megbízhatatlan nagymenő tizenéves sza#zsák.


19/L

2017. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
63%
#23 Úgy, hogy egy neonáci inkább ne kategorizálja már magát rendes, tisztességes emberként :)
2017. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#23 #25

lol mondjuk a politikát a párkapcsolatokkal keverni nem csak hülyelibsi dolog, mint ahogy a mellékelt 3 oldalas példa mutatja: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a csendes, jófiúk jöttek be.

A párom elég csendes, sok önbizalma sincs, de mégis több, mint nekem, romantikus, érzelmes, bújós. Nekem ez kellett mindig.

2017. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Ti hol éltek, hogy csak a két véglet létezik? Inkább halnék meg egyedül, mint hogy összejöjjek egy "jófiúval" vagy egy "rosszfiúval".... Arany középút a legjobb.

A párom pl határozott, kiáll magáért, benne van minden őrültségben, lehet vele bulizni, vannak barátai (bár nem igazán értem, ezeket a dolgokat miért úgy sorolják sok helyen, hogy "rosszfiús" tulajdonságok....) Emellett talpig becsületes, segítőkész, őszinte, aranyból van a szíve, romantikus, tud bújós lenni, és okos. Soha nem emeli fel még a hangját se, de tudom, hogy ha valaki bántana, azt határozottan eligazítaná (volt már rá szükség) Tökéletesen egyensúlyban van nála a határozott, magabiztos, sokak által "rosszfiúsnak" titulált mentalitás, meg a nyugis "jófiú" mentalitás. Mindkettő nagyon hiányozna, ha nem lenne meg benne.

Se a tisztességtelen bunkó "rosszfiúkból", se a magukat "jófiúnak" reklámozó passzív-agresszív komplexusos szerencsétlenekből nem kérek. (személyes tapasztalatom, hogy aki saját magára használja a "jófiú" kifejezést, az NAGYON távol áll attól, hogy jó legyen)

2017. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!